- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1751 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1751 Culés
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero teraz. Mam na imię Kuba i miło mi Was wszystkich poznać :).
3
@GreenNinja55555 cześć Kuba,
@Kessie przywitaj nowego
6
@GreenNinja55555
Wiadomo
4
@GreenNinja55555 witam cieszę się że nie jestem najnowsza już XD
@DiSBlaDE trzeba zaobserwować (:
2
@GreenNinja55555 Jesteś fanem Portugalii?
3
@GreenNinja55555 Witamy w kolonii
3
@GreenNinja55555 Cześć Kuba! Witamy Cię, czuj się jak u siebie w domu.
4
@GreenNinja55555
0
@Encore Jeśli już miałbym wybrać kogo jestem fanem to powiedziałbym, że bardziej Hiszpanii, ale tak po prawdzie mówiąc to nie mam jakichś szczególnych ulubieńców :).
0
@VamoSBarca88 Dziękuję. Ogólnie to cieszę się, że jednak zdecydowałem się na dołączenie do społeczności tutejszej, bo długo nie mogłem się na ten krok zdecydować :).
1
@martusiaaaa Cieszę się, że uwolniłem Cię od tego zaszczytu :D.
0
@GreenNinja55555 też tak miałam ale @LAMC_10 zrobil to za mnie XD
1
@martusiaaaa Czyli wychodzi na to, że już jest nas dwoje, którzy tak zrobili heh :D.
1
@GreenNinja55555 haha moja taktyka była taka żeby herbowac komentarze no i zauważyli to
1
@martusiaaaa Taktycznie... całuski:-)
1
@martusiaaaa No i zostałaś tym samym zdekonspirowana. Bywa i tak ;).
1
@GreenNinja55555 A FC Barcelonie chociaż kibicujesz?
2
@GreenNinja55555 dobra, dobra, jaki nowy, widzę przecież, że to twoje 55555 konto na fcbarca.com
10
@GreenNinja55555 cześć Kuba, jaki nick miałeś poprzednio?
0
@LAMC_10 Pewnie, że tak. Chociaż szczerze mówiąc to już teraz tak regularnie ich meczy nie oglądam jak kiedyś, ale byłem, jestem i będę ich kibicem już na zawsze. Poza tym uwielbiam zbierać i czytać komiksy Marvela (mam już ich całe półki, a nawet i po kartonach pochowane), DC (w mniejszym stopniu na razie) no i Star Wars (książek też z tego uniwersum czytam całe mnóstwo regularnie). Jestem też wielkim fanem filmów MCU na, które chodzę regularnie do kina i ogólnie kina superbohaterskiego. Bardzo też lubię oglądać i jestem fanem wyścigów motocyklowych i programów paranormalnych :).
1
@July_6_BcN Powiem Ci, że już nawet nie pamiętam. Dawne to dzieje, a i też wtedy nie byłem jakoś tak szczególnie chętny żeby się tutaj udzielać zbytnio.
0
@addept Jest tak jak powiedziałem i tyle. Nie ma co wywlekać tego co było. No, a poza tym to nawet powiem Ci, że nie wiedziałem, że moje poprzednie konto jeszcze tutaj jest. Dawne czasy, a i też już o nim całkowicie zapomniałem.
4
@GreenNinja55555 Nie chwaliłabym się tym faktem, bo Twoja kariera może się szybko zakończyć xd
0
@July_6_BcN Nie zdziwiłoby mnie to wcale gdyby tak było haha :D. Szczerze? Ile to tutaj potrwa tyle potrwa...Nawet jeśli będzie to niedługo to i tak fajnie i nie mam z tym absolutnie żadnego problemu :).
2
@July_6_BcN No i chłopaka na minę wrzuciłaś.
5
@LAMC_10 ale skutecznie się dał wrzucić xd
0
@July_6_BcN Nieładnie donosić.
1
@daniel32778 ale ja nie donoszę nigdzie :p
0
@July_6_BcN July_60_BcN.