- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1896 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1896 Culés
16
no i here we go, kierunek średni jednak
8
@Lanosss Do kadry go, @FcPortoFan1999?
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Comentateiro
Komentarz usunięty
4
@blakkudium Do kadry Go!
3
@Lanosss szkoda, że nie Europa, ważne, że nie Araby.
3
@Lanosss czyli jednak. I git
1
@Lanosss szkoda że nie Inter Miami
1
@Cule1019 Przecież to nierealne było.
0
@Cule1019 on sie tam nie nadaje
1
@Lanosss @DonCarletto i cyk USA sie potwierdza
0
@Lanosss Chicago Fire to jedyna ekipa ze Wschodu której Messi nie ukąsił
1
@mekston @FcPortoFan1999 wygląda na to, ze jednak za wiele ofert nie miał. To Chicago to chyba ostatni jego wybór był czekając na cos lepszego
0
@Lanosss Nie miał bo Turki aż takiego parcia na transfer nie robiły jaki mogłyby zrobić.
1
@FcPortoFan1999 arabscy wygląda na to, ze tez nie
0
@Lanosss Nie chciał do Premier League, bo niby pogoda nie taka, a idzie do Chicago, gdzie jest chyba gorzej.
0
@Gibbon_FCB Jednak liga arabska jest dużo mocniejsza niż MLS.
0
@Arkon on nie mial zadnych ofert z anglii, podejrzewam, ze i z wloch rowniez nie. Widac, ze odwlekał decyzje z Chicago jak tylko mogl czekając na cos lepszego. Lepsze kluby mls tez nie wykazaly zainteresowania
2
@Lanosss Czyli sprawdziło się to co mówił kilka lat temu. Populacja fanów mls zwiększa się i mecze Miami vs Chicago będą mieć u nas sporą oglądalność.
1
@Adran360 a my tam jestesmy juz od dawna. Młodzież bedzie sie od nas uczyc
0
@Lanosss Wcześniej miał i to wiele. Teraz oczywiście zostały mu MLS czy Arabia, może Włochy jak Modriciowi. Generalnie nie cierpię USA, ale jak już to jakieś ciepłe Miami czy LA, a nie beznadziejne Chicago.
0
@Lanosss 38 lat na karku, ostatni sezon dobitnie pokazał że pociąg mu odjechał, no nie ma sensu tego dalej ciągnąć Robertowi i myślę że po odpadnieciu polski z mundialu jego decyzja była znana.
0
@Arkon Polaków spotka xd
1
@Lanosss takie Chicago moglo miec dobry budzet na designated playera