La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2078 Culés

6

Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające dalej, to skandal i skok na kasę. Kiedyś w całym mundialu były 16 albo 24 drużyny. To była elita.

2

@Arkon Przyzwyczajaj się bo nie daję więcej niż 20 lat a turniej jeszcze się poszerzy.

6

@Arkon 4 drużyny z trzeciego miejsca odpadają, 8 gra dalej, kpina

2

@Arkon To samo można powiedzieć o LM niestety. Kiedyś 16 drużyn, a teraz 36

3

@Arkon Mnie i tak najbardziej boli odpadnięcie Iranu... sami przeciw wszystkim a i tak skończyli bez porażki

1

@FcPortoFan1999 Nigdy się nie przyzwyczaję i zawsze będę krytykował absurdy.

3

@Luciano99 FIFA tylko na kasę patrzy. Nawet ceny biletów na mecze, to jakieś przegięcie.

0

@Criss18Barca Z jednej strony tak, ale z drugiej tu jest więcej świetnych drużyn.

2

@Kgorecki2500 Nawet tego nie wiedziałem. Fajnie, że zagrali i tyle. Chyba nie znam żadnego piłkarza.

3

@Arkon Fifa nie lubi przyznawać się do błędów więc i krytykę przeczekają.

1

@Arkon dlaczego ta para by kiedyś nie grała skoro przecież już grali? XD

2

@Arkon Ja znam tylko Taremiego xD

1

@FcPortoFan1999 Pewnie, że tak. Miodek też może w końcu odejdzie, tak zmieniając temat.

0

@Rifek W fazie play off?

0

@Kgorecki2500 Rzeczywiście, on totalnie zawiódł w Interze.

1

@Arkon On ze swoim podejściem pasuje do Fify.

2

@Arkon Haiti 0-7 Polska
Jugosławia 9-0 Zair

Takie tam mecze z czasów 16 zespołowej elity.

1

@Arkon nie pisałeś o fazie play off tylko o mundialu

1

@FcPortoFan1999 Niech on nawet prezesem będzie. Byle jak najdalej od Legii ten szkodnik.

0

@JanneAhonen To były wyjątki, teraz to reguła.

0

@Rifek Spoko, masz rację. Ale ile jest teraz państw, które nigdy nie grały na mundialu. Sorry jak Ciebie kręcą takie mecze, to spoko. Ja lubię znać piłkarzy z drużyn, które oglądam, a tu poziom naszej pierwszej ligi.

1

@Arkon Kanada na poziome naszej 1 ligi? Mocno naszą piękną ligę cenisz

2

@Arkon a ja lubię jak nikogo nie znam, bo to mundial, a nie liga mistrzów

0

@directedbyfcb Ich najbardziej znany zawodnik totalnie zawiódł w średnim Juve, a Bayern kupił Browna, bo ma dość Daviesa.

1

@Arkon Takie wyjątki że to 2 mecze z 38 jednej edycji MŚ. Teraz do tej pory mamy 1 mecz na 72 gdzie któryś z zespołów strzelił 7 goli.

Ja może nie jestem jakimś wielkim fanem tego nowego formatu bo to już jest bardzo wymaksowana liczba spotkań, ale ogólnie bardzo dobrze się te mistrzostwa ogląda. A rozszerzona faza pucharowa to akurat na plus, już w 1/16 zapowiada się sporo ciekawych rywalizacji.

0

@shinthps Ok, masz prawo. Ja czekałem na fazę play off i czekam na 1/8, bo w tej może 2, 3 mecze obejrzę.

0

@Arkon a przeciętny piłkarz pierwszej ligi miałby problem z regularną grą rezerwach tych klubów mimo wszystko

0

@JanneAhonen Holandia- Maroko, Brazylia- Japonia, Hiszpania- Austria. Tylko te mnie interesują.

0

@directedbyfcb To była przenośnia, jednak oprócz tych dwóch graczy z Kanady, reszty nawet nie kojarzę.

1

@Arkon a Portugalia - Chorwacja, WKS - Norwegia czy nawet Belgia - Senegal, nie?

0

@directedbyfcb Nie. WKS fatalne, Belgia to jakieś popłuczyny po wielkiej kiedyś drużynie, podobnie Chorwacja. Portugalia nawet z Kolumbią nie istniała. Wystarczą mi skróty.

0

@Arkon no to są mecze, które na spokojnie odbyły by w fazie pucharowej przy turnieju 32 osobowym. Ten format jest gorszy, ale masz też ogromne wymagania. A WKS nie takie słabe, przez 70 minut to z Niemcami robili co chcieli

0

@directedbyfcb Ty nie masz wymagań wobec największej imprezy piłkarskiej?

1

@Arkon mam, ale twoje są nierealne, bo wychodzi na to, że jakieś 6 drużyny je spełnia, a może nawet nie

0

@Arkon przykładowo moje wymagania wobec największej imprezy piłkarskiej są takie, że każdy powinien mieć szansę się na tę imprezę dostać. Oczywiście, 48 drużyn to trochę za dużo, bo uważam, że optymalnie jest 32. Co nie zmienia faktu, że to właśnie te słabsze rankingowo reprezentacje tworzą dla mnie klimat mundialu, bo tych najlepszych widzę na co dzień i raz na 4 lata fajnie zobaczyć coś odmiennego niż ciągłe pojedynki tych samych zawodników ze sobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?