- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1313 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1313 Culés
10
Barca postara się ściągnąć topowego napastnika w to lato. Warunkiem jest włączenie Griezmanna lub Dembele w transakcje. [TV3]
Rob Jansen, agent Koemana: "Odczucia po spotkaniu są na tyle dobre, że Koeman może zostać dłużej niż na następny sezon, ale musi nastąpić więcej rozmów. Dzisiejsze spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze." [Telegraaf]
Możliwa wymiana z Juventusem. Do Barcelony miałby przylecieć Mathijs de Ligt, który zastanawia się nad opuszczeniem Turynu. W drugą stronę Pjanić (powrót), Griezmann lub Dembélé.
Niewykluczone, że do wymiany nie dojdzie, a Holender i tak trafi do Katalonii - za kasę. [TV3]
Marc André ter Stegen nie jest celem Borussii Dortmund. Chce zostać w Barcelonie. Nie powiedziano mu nic o potencjalnym transferze tego lata, ponieważ jest kluczowym piłkarzem Barcelony. BVB prowadzi rozmowy z Gregorem Kobelem (VfB Stuttgart). [Fabrizio Romano]
UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko Realowi, Barcelonie i Juventusowi z powodu utworzenia Superligi. Według szefostwa federacji doszło do naruszenia ram prawnych UEFA. [@partidazocope]
Trzy kluby założycielskie projekt w tym Barcelona, Real i Juventus będą musiały zapłacić ogromne grzywny. UEFA planuje także wykluczenie tych zespołów z rozgrywek UCL. Jeśli Barcelona i Real zostaną wykluczone z Ligi Mistrzów, wówczas ich miejsce zajmą Real Betis i Real Sociedad. [@partidazocope]
0
@Barca_Big_Moment haha jakiś betis w LM xd degrengolada.. już widzę jak heinekeny gazpromy i inni płacą za taki shit...