La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

21

Nie rozumiem tego. Niemcy cieszą się, chwalą się Lewandowskim, a przychodzi głosowanie na najlepszego piłkarza Bundesligi i wygrywa małolat, który zrobił "wow" w BVB. Prawie pięćdziesiąt lat minęło, Lewy pobił rekord, ma Złotego Buta, ale jest Polakiem i Niemcom to nie przystoi by Polak pozamiatał ich podwórko.

4

@adambądkowski93 nie wszyscy się może cieszą, zresztą opinie są podzielone bo to wyniki konkursu, w którym głosowali kibice. Ci, którzy za nim głosowali, podpierają się tym, że to król strzelców LM i w dodatku, nie miał tak dobrej linii pomocy za sobą jak Lewy a na bardzo wiele swoich bramek musiał zwyczajnie sobie te sytuacje stworzyć sam.


konto usunięte

1

@adambądkowski93 hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaaaaaaa.....
Nie,nie...Ty naprawde sadzisz,ze w Niemczech patrza na narodowosci???
W Niemczech prawdziwych Niemcow policzysz na palcach...

konto usunięte

2

@adambądkowski93 Myślę, że nie o to chodzi. Bayern jest po prostu nie lubiany w Niemczech, gdzie 20% utożsamia się tylko z Dortmundem. Tak samo byłoby tutaj, gdyby Ronaldo miał lepszy sezon indywidualnie w Realu od Messiego. Byłby wtedy pewniakiem do trofeum gracza roku w lidze, ale kibice Atletico i Barcelony nie będą patrzeć obiektywnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?