- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
21
Nie rozumiem tego. Niemcy cieszą się, chwalą się Lewandowskim, a przychodzi głosowanie na najlepszego piłkarza Bundesligi i wygrywa małolat, który zrobił "wow" w BVB. Prawie pięćdziesiąt lat minęło, Lewy pobił rekord, ma Złotego Buta, ale jest Polakiem i Niemcom to nie przystoi by Polak pozamiatał ich podwórko.
4
@adambądkowski93 nie wszyscy się może cieszą, zresztą opinie są podzielone bo to wyniki konkursu, w którym głosowali kibice. Ci, którzy za nim głosowali, podpierają się tym, że to król strzelców LM i w dodatku, nie miał tak dobrej linii pomocy za sobą jak Lewy a na bardzo wiele swoich bramek musiał zwyczajnie sobie te sytuacje stworzyć sam.
1
@adambądkowski93 hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaaaaaaa.....
Nie,nie...Ty naprawde sadzisz,ze w Niemczech patrza na narodowosci???
W Niemczech prawdziwych Niemcow policzysz na palcach...
2
@adambądkowski93 Myślę, że nie o to chodzi. Bayern jest po prostu nie lubiany w Niemczech, gdzie 20% utożsamia się tylko z Dortmundem. Tak samo byłoby tutaj, gdyby Ronaldo miał lepszy sezon indywidualnie w Realu od Messiego. Byłby wtedy pewniakiem do trofeum gracza roku w lidze, ale kibice Atletico i Barcelony nie będą patrzeć obiektywnie.
2
@adambądkowski93
Na sport pl był dziś artykuł wyjaśniający dlaczego tak się mogło stać.
https://www.sport.pl/pilka/7,65081,27126999,jak-to-sie-stalo-ze-haaland-pokonal-lewandowskiego-jest-bardzo.html#s=SMT_Link_4&_ga=2.76054294.2032326819.1621854200-amp-ndgbN8xjxcltcZ79Dt36A6nMaoPixnpfiNMjjkbFB_l0LOuQK5lPtP8PIDKyfQNx