- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 545 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 545 Culés
1
Jeśli myślicie że nie można się bardziej sfrajerzyć w Lidze Mistrzów od Barcelony, to powiem wam że w NBA jest taka drużyna jak LA Clippers. Rok temu jako jedni z absolutnych faworytów do mistrzostwa odpadli w drugiej rundzie z Denver Nuggets, które było wówczas dobrą drużyną, ale nie na tyle, żeby móc im realnie zagrozić. Clippers wygrywali 3:1 w meczach, a ostatecznie przegrali 3:4. W trzech ostatnich spotkaniach wygrywali nawet 15+ punktami, żeby w każdym z nich przegrać.
W tym roku przebili wszystko. W ostatnim meczu sezonu regularnego specjalnie "oddali" mecz z najgorszą drużyną w lidze wystawiając młokosów, żeby w DRUGIEJ RUNDZIE potencjalnie uniknąć Los Angeles Lakers z LeBronem Jamesem na czele. I wiecie co? Właśnie przegrali dwa mecze u siebie z niżej notowaną drużyną jaką jest Dallas Mavericks i są 0:2 w serii. W tym momencie mają małe szanse na awans i bardzo prawdopodobne jest to, że zakończą swoją przygodę w PIERWSZEJ RUNDZIE. Śmiech na sali.
1
@BartqRKO Jeszcze bym ich nie skreślał.Z 0;2 można wrócić.Będzie to cięzkie ale do zrobienia.
1
@BartqRKO i tak my jestesmy wiekszymi xD aczkolwiek LAC bym jeszcze nie skreślał, choć pewnie już u PG psycha sitting po dwóch meczach i teraz wszystko zalezy od Kawhi, choć dzis zagrał wybitnie a i tak przegrali. Doncic po pierscien xD
1
@Encore No jasne, ale historycznie mało kto awansował dalej przegrywając pierwsze dwa mecze u siebie. W dodatku ta drużyna Clippers jest beznadziejna. Jak Leonard nie weźmie piłki i nie załaduje 30 punktów w 2 kwarty, to nic nie zdziałają, bo drużynowo leżą. Z drugiej strony w tych dwóch meczach Dallas super siedziały rzuty zza łuku i wątpię, że utrzymają taką skuteczność w kolejnych spotkaniach.
1
@BartqRKO Kluczowy mecz teraz bo jesli bedzie 3;0 to faktycznie koniec.
1
@Encore Dokładnie. Co do tych trójek Dallas to zobacz to. W pierwszym meczu mieli 47,2% zza łuku do 27,5% Clippers. W drugim spotkaniu było to 52,9% do 39,4% na korzyść Mavs, a wyniki tych meczów były dosyć bliskie, bo różnica 10 punktów w G1 i 6 punktów w G2. Obawiam się, że jeśli zejdą do ~40% za trzy, a pewnie to nastąpi, to Clippers mogą wygrać te spotkania.
1
@BartqRKO No i Luka nie zawodzi.Lider pełną gębą.