- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
4
Fabrizio Romano, Matteo Moretto, Gianluka Di Marzio:
Done deal. Wijnaldum zawodnikiem FC Barcelony. Ustne porozumienie. Zawodnik podpisze kontrakt. Katalończycy próbują jeszcze obniżyć pensję pomocnika. [Sky Sports]
Phillipe Coutinho może opuścić Camp Nou tego lata. Zainteresowani usługami Brazylijczyka są Everton i Arsenal. [Sky]
Transfery Agüero, Erica Garcíi i Wijnalduma zostały już zamknięte. Następny w kolejce może być Memphis Depay. [Alex Pintanel]
Ronald Araujo na Instagramie: Ten sezon się skończył… Nie mogliśmy zrealizować wszystkich celów, ale trzeba się podnieść i nadal próbować w kolejnym. Jestem szczęśliwy, że zdobyłem swój pierwszy tytuł i strzeliłem pierwszego gola na Camp Nou. Dziękuję wszystkim za wsparcie. [InstaNews]
Agent Busquetsa został wezwany przez Barcelonę na rozmowy w celu obniżenia wynagrodzenia pomocnika. Nie zamierza on jednak rozmawiać, dopóki nie będzie wiadomo, kto będzie trenerem. [Onze]
0
@Barca_Big_Moment
Oby te 4 transfery szybko zaklepać a potem lidera obrony i LO kupić
Oraz rozpocząć sprzedaz
0
@lucca87 Jeśli udało by się sprzedać Dembele, Coutinho i Pjanica, Neto, a także przynajmniej jednego z dwójki Lenglet/Umtiti Roberto/Alena, przy zysku nie mniejszym niż 100 mln i ogromnym odciążeniu budżetu płacowego moglibyśmy sobie pozwolić na kupno lidera obrony (de Ligt) i jednego z lepszych LO w Europie, ciągle rozwijającego się (Gaya). Z tego co wiem, nie ma jednogłośnej decyzji względem Griezmanna, ale większość osób decyzyjnych w FCB optuje za pozostaniem Francuza na kolejny sezon. Nie wykluczam, że w wypadku przedłużenia kontraktu z Messim, dla tej dwójki nie będzie razem miejsca w pierwszym składzie. Widziałbym natomiast klasowego pomocnika w Barcelonie, jeśli nie Kimmicha to Bernardo Silve lub Houssema Aouara :)
0
@Barca_Big_Moment
Co do ze trzeba kogoś takiego jak de ligt czyli lidera obrony się zgadzam:) do tego jak mówisz gaya i Emerson
Liczę na sprzedaż pijanic, neto, braithwaite, s. Roberto, umititi, lenglet, firpo i coutinho
Z 2: griezmann, dembele chyba lepiej jakby odszedł Griezmann bo ciężko widze go w ataku
Fati/dembele- depay/aguro- messi/collado
Przydałby się ofensywny pomocnik
Jeśli by wrocili do 4-3-3, to mamy
Wijnaldum/busi
De jong/moriba - pedri/? Puig?
No cóż pracowite lato ale jestem pozytywnie nastawiony