- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
1
wielkie brawa dla Villarreal, szkoda ze tak często wczoraj próbowali za szybko rozegrac piłkę, bo muszę przyznać że mi zaimponowali techniką uzytkowa, umiejstenoscia wychodzenia spod pressingu momentami
dziwi mnie poglad niektórych że United ich zdominował, jedyne co United robiło to szybkość na skrzydle i wrzutki na afere
nie był to wielki mecz, mało sytuacji bramkowych ale karne wynagrodziły
super że wygrał zespół lepszy:)
0
@lucca87 Jak oni ledwo z połowy wychodzili.Cale 90minut to było bronienie się i stale fragmenty.
0
@lucca87 Mnie się nawet bez tych karnych dobrze oglądało ten mecz, nie było dużo bramek, ale były akcje i coś się działo.
0
@Encore
bronienie sie ale w strzałach było niemal identycznie 12-14? w celnych 1-2
serio? United miało czesciej piłkę ale nie potrafiło nic z tym zrobic, jedynym pomysłem był bieg i bezsensowan wrzutak w pole karne - ale piłka angielska z lat 90-tych
a techniką użytkowa Villarreal przechytrzył United, dobrze wygladali w tym aspekcie i fajnie wychodzili z opresji
0
@lucca87 No ddg miał 0 interwencji a Villarreal jeden strzał i bramka. Ogólnie nie było zbyt dużej jakości w tym meczu.
0
@Encore
a rulli miał 1 interwencje:) wielkiej róznicy nie widze, ale mi sie mimo wszystko przyjemnie ogladało mecz
0
@lucca87 Dla mnie trochę za mało się działo