La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

0

Conte to idealny trener dla nas.

Po 1 w końcu trener który coś wygrał poważnego. Mistrzostwo Włoch z dwoma klubami, mistrzostwo Anglii.
Po 2 trener który zrewolucjonizował system 3-5-2, wprowadził z sukcesami Juventusie, później Chelsea teraz w Interze. Jak wiemy u nas to powoli zaczynało działać. Chyba nie ma trenera na świecie który potrafi w tak szybki i skuteczny sposób nauczyć piłkarzy gry tym systemem.
Po 3 trener który żyje meczem, reaguje, krzyczy, chwali a nie kolejny beton typu Valverde czy Setien.
Po 4 jego charakter, nie da sobie czegoś narzucić co potwierdził teraz w Interze nawet kosztem odejścia. A przy okazji potrafi zrobić fenomenalną atmosfere (polecam filmik z Lautaro po tym jak pojawiły się plotki że ma z nim konflikt)

JJedynym problemem wydaję się być bariera językowa- wydaję mi się że nie zna hiszpańskiego.. A wiemy że u nas tylko tacy są zakontraktowani...

Jeśli on nie da rady to zostaje już tylko Klopp lub Guardiola ale to pozostaje w sferze marzeń

0

@ostrovsky Barcelona ma styl ofensywny i lubi utrzymywać się przy piłce, myślę że Xonte to przeciwieństwo naszego stylu a ludzie którzy mówią żebyśmy zmienili styl , może łatwiej będzie zmienić klub ?

8

@kaamil1910 To my mamy jakiś styl jeszcze? Conte jest tak defensywnym trenerem, że jego Inter strzelił więcej bramek niż City

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?