La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

konto usunięte

10

Dziś mija trzecia tygodnica Neymarska, bo to dokładnie 8 maja, Neymar przedłużył kontrakt z PSG. Aby uczcić to święto, chciałem wszystkim przypomnieć o "se queda,", więc jak zostało powiedziane, tak zostało zrobione i został w PSG, więc nie wiem o co był ten cały płacz. To naprawdę słowny piłkarz i człowiek!



Zachęcam też do zapoznania się z poprzednimi tygodnicami:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10062002
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10090142

1

@wyjasniecie trzea to oblać.

2

@wyjasniecie I niech tam sobie do Emerytury już siedzi i kopie sobie piłeczke i niech mu zdrowie se dopisuje bo będzie legendą PSG Amen.

1

@Coutinho007 jestem ciekaw czy gdyby Laporta był wtedy prezydentem to Neymar odszedłby do PSG. I czy w ogóle ściągnął by go do Barcelony ????.

0

@dzefrej234 Nie wiem ale na bank nie ściągnął by Dembele i Coutinho nawet gdyby odszedł Neymar.

0

@Coutinho007 Masz na myśli że ściągnął by wtedy Mbappe?

0

@dzefrej234 Albo Mbappe by ściągnął albo lepiej zainwestował tą kasę bo odszedł Neymar a i tak Leo z Luisem dawali radę.

1

@Coutinho007 Aż mi się przypomniał odcinek kiepskich jak boczek dostał odszkodowanie i Ferdek mówił mu w co zainwestować :D

0

@Coutinho007 Przecież Lapoerta też zaliczał wpadki transferowe, już nie rób z niego jakiegoś totalnego szefa.

0

@Gall Zaliczyć zaliczył ale jednak nie tyle co okular.

0

@Gall chyba nie ma takiego prezydenta który nie zaliczyłby wpadek.

0

@Coutinho007 No to na pewno tylko że problem z Laportą jest taki że nie wiadomo ile transferów ogarnął mu Tixi, w tamtych latach pamiętam że chwalono Laportę np za majstersztyk w postaci zakupu Eto'o ( karta miała trzech właścicieli) ale też sporo splendoru łapał Tixi, tu okularnik chyba dużo bardziej autorytarnie dokonywał zakupów, a przynajmniej tak to wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?