La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

6

Według mnie Aguero, Garcia, Wijnaldum to są fajne uzupełnienia gotowej kadry, ale Barcelona potrzebuje piłkarzy z topu by się odbić. Depay jest w bardzo dobrym momencie kariery, ale tutaj raczej każdy się zgodzi, że on ma sufit tam gdzie powiedzmy Neymar czy Mbappe podłogę. Ale i tak oczywiście chciałbym żeby do nas trafił bo jest obarczony zerowym ryzykiem.

5

@Ratamahatta tylko że na piłkarzy z topu trzeba wydać jakiekolwiek pieniądze niestety

1

@Ratamahatta Może kiedyś, jak będziemy mieli na to pieniądze. Na razie rzeźbią z tego co mają.

konto usunięte

2

@Ratamahatta za rok Haaland za 75 wjedzie.

0

@Ratamahatta A grajc w tej samej lidze statystki ma lepsze od nich heheh

konto usunięte

0

@Hasszz i to są jednak tylko statystyki. Depaya nie stać raczej na takie występy jak mbabbe czy Neymara z Bayernem.

0

@Ratamahatta a skąd przepraszam a co Mbappe z neymarem i verratim di maria i Marqiuniosem osiągnęli.Obaj brną od kontuzji do kontuzji.Mbapoe też zdarza się grać w kratkę.Wyniki Depaya nie sa dużo gorsze od Mbappe.Nie przesadzajmy.Holender nie jest od pięknej gry;)Garcie ceni i guardiola i enrique co daje do myślenia i też nie jest to napstnik.Aguero tu zobaczymy trzeba dać im szanse na pewno podniosą poziom i są lepsi od tych co mają odejść.A Mbappe coraz bardziej jest ko tuzjowany jeśli ktoś tego nie zauważył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?