- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 806 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 806 Culés
3
Czebul jak gra z nami to jest najlepszym siatkarzem na świecie.
3
@Encore mam wrażenie, że wszyscy Słoweńcy wchodzą na światowy poziom.
1
@Encore Może jego tata ma z nami jakieś zatargi XD
0
@Encore tak ale myślę że jeden drugi blok złamią go,
0
@Xxxbarca4ever I złapali go chociaż ciężka piłkę miał
0
@D10SLEO Trochę tak. Motywacja jest xD
2
@Encore w tym sezonie w Plus lidze też grał świetnie ale zaksa i skra potrafiły go złamać w przyjęciu dostał blok pod nogi i przestał kończyć całkowicie
0
@Xxxbarca4ever Znaczy ogólnie to jest świetny siatkarz ale w meczu z nami zawsze wchodzi na wyższy poziom
2
@Encore zgadzam się z opinią, ogólnie to jest bardzo dobry siatkarz ale mam wrażenie że wybitny nigdy nie będzie bo jest jednostajny w ataku i dość łatwy do złamania w przyjęciu
0
@Xxxbarca4ever Te jego kiwki dosyć słabe
0
@Encore mam wrażenie że lepiej by się sprawdził na ataku ale tam gra świetny Stern