La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

15

Roman Dżalik ps. "Czarny", żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych z oddziału por. Leona Cybulskiego "Znicza". We więzieniu komunistycznym przeszedł nieludzkie tortury, rozerwano mu min. język i policzek widelcem, mimo to nie obciążył zeznaniami swojego dowódcy.

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/193251160_10158387968498237_6441662740735092333_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=0teJ6E0JUIcAX_2c9Kw&tn=L_4SNJDyfAAVdHtB&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=dd1c4afaef37e8bb3ac95ba853226577&oe=60DBC657

7

@Majkel34 Dlatego nie ma się co dziwić ludziom, którzy gardzą komunistami. III RP powstała w skutek planowanej transformacji przez Kiszczaka. Zbrodniarze z PZPR pozostali u władzy i trochę tak jakby śmieją się w twarz wszystkim poszkodowanym przez ten totalitarny ustrój, jak np. "Czarny"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?