- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 830 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 830 Culés
1
Myślicie, że to prawda z tymi informacjami, że Laporta postawił kilka warunków jeśli chodzi o styl gry zespołu i kilka innych spraw? Chciałbym, żeby to była prawda, bo mam wrażenie, że Koeman komentami to taki beton i w dodatku uparty. To odstawianie całkowite niektórych piłkarzy, którzy np. ostatni czas grali dobrze. Rozumiem zainteresowanie Laporty trenerami z Niemiec. Oni są mega elastyczni + mają nowe świeże pomysły, a tego potrzebuje obecny styl Barcelony. Nowej świeżości taktycznej.
3
@Mow_mi_Douglas tak , kolejny juz trener niby okazuje sie betonem . A moze wkoncu czas spojrzeć na pilkarzy ? Bo od kilku lat wychodzi ze to oni sa świetni, cudowni a trenerzy są bee
2
@Mow_mi_Douglas jasne jasne. Wcześniej jak to Bartomeu rozkazywał, a trener nie miał swojego zdania to było źle, a teraz jak Laporta mówi jak Koeman ma grać to jest spoko. Może od razu prezydent powinien być trenerem?
Tak na serio to poczekajmy do nowego sezonu lub nawet presezonu i zobaczymy jak grają, bo te wszystkie plotki można sobie wsadzić głęboko w 4 litery.
0
@Mow_mi_Douglas Jak sie prezes klubu wtrąca do taktyki to się nigdy dobrze nie kończy
0
@Mow_mi_Douglas ale ja nie wiem czy laporta chcę nowe świerze pomysły on chcę johana.
0
@ShawnC mógł odstawić niektórych piłkarzy, w tego nie zrobił. Wrócił Pique świeżo po kontuzji, albo jeszcze ją miał i od razu do pierwszego składu. Roberto- tak samo. Mam wrażenie, że to kolejny trener który uległ szatni.
0
@takisobiektos ale on chciał trenera o innym profilu, więc może trzeba znaleźć jakiś kompromis