La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

1

Japonia gra teraz z Serbią w siatkę. Na moje będą walczyć o awans do final four. Pierwszy raz w lidze Narodów by awansowali.
W Lidze Światowej nie pamiętam kiedy byli w półfinale.
Świetnie gra ta ekipa.

0

@michal26 o awans będzie im piekielnie ciężko, fakt grają dobrze ale... Grali z Rosją która nie grała swoim pierwszym składem a raczej dość głęboka rezerwa, Iranem bez maroufa i ebadipura więc tam na samym braku maroufa Iran traci 40% siły drużyny, ograli Holandię ale nie oszukujmy się holendrzy mają nimira i poza tym no właśnie nikogo koonkretnego (ter Horst nie grał). Japonia gra bardzo fajnie i z polotem imponują walecznością ale myślę że im dalej w turniej tym więcej zaczną przegrywać. Ich styl gry jest ciężki dla drużyn europejskich preferujących siłowa siatkówkę

0

@Xxxbarca4ever na moje oprócz Brazylii i nas jest 4-5 drużyn które będą się bily o pozostałe miejsca. Serbia, Francja, Japonia mają szansę, Słowenia i Rosja trochę mniejsze

0

@Xxxbarca4ever No wiesz. Jak dzisiaj pokonają Serbów...
maja jeszcze do ogrania Kanadę, Australię, czy Włochów. Dla nich teoretycznie 9 pkt.
Oprócz tego Argentyna i Słowenia oraz Niemcy. Też w teorii faworytami by byli.
Z Polską, Brazylią, czy Francją raczej powinni przegrać, ale z reszta? Kto wie

0

@FCB24 ja myślę że Słowenia powalczy, Francja to raczej pewniak z Brazylia będzie no i myślę że Polska wejdzie a o 4 Rosja Słowenia Serbia lub USA

0

@michal26 Argentyna z meczu na mecz wygląda coraz lepiej więc myślę że ich Japonia nie ogra jak wrócą pozostali z kwarantanny (np crer), Słowenia prezentuje się świetnie więc tam punktów raczej nie zdobędą a Niemcy w zależności od składu bo zaczynają też rotować. Inna sprawa to spójrz że Japonia gra tym samym składem więc nie da się albo powiem inaczej głupota byłoby rozegrać 15 spotkań jedna 6 bo w pewnym momencie zauważymy spory spadek formy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?