- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 824 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 824 Culés
0
Ten Otake jest kapitalnym graczem...
0
@michal26 Dużo ma farta tez xD
0
@Encore fart nie fart. Punkty zdobywa masowo
0
@michal26 W meczu z Rosja wszystko obijał o blok i idealnie spadła obok lini za kazdym razem xD
0
@michal26 weryfikacja nadejdzie w meczu z USA, Polska oraz Brazylia bo te 3 reprezentacje najlepiej grają blokiem a Serbowie cóż woicki dobrze powiedział skaczą wysoko ale od skakania do zablokowania to droga daleka.....
0
@Xxxbarca4ever a Rosja nie gra dobrze blokiem?
0
@michal26 już pisałem w innym poście Rosja grała 2 garniturem, z dobrze blokujących michailova, muserskiego, volvicha i volkowa nie grał bodajze żaden z Japonia
2
@Xxxbarca4ever Michajłow i Volvich grali
1
@Xxxbarca4ever @michal26 Nie żeby coś ale w tamtym meczu i Mikhaylov i Volvicz grali Muserski nie gra w LN i tylko Volkov siedział na ławce
0
@adi7adi8 A to Muserski wgl nie bedzie grac?
0
@Encore Z tego co widziałem to nie został zgłoszony do tej LN, ale wiesz jak to jest z przepisami w siatkówce dziś czegoś nie ma a jutro już jest :)
0
@michal26 Kiedyś miałem taki tv.
0
@adi7adi8 dlatego napisałem bodajze bo mogłem pomylić mecze
0
@Encore A jednak jest w kadrze nie wiem czemu na tej liście przed turniejem go nie było