- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
0
Leon, Kubiak, Semeniuk, Fornal?
Nie chce mi się wierzyć, że Olek Śliwka nie pojedzie, ale Semen i Fornal w takiej formie, że ojacie.
Uważam, że powinno na IO pojechać przynajmniej 16 zawodników
0
@michal26 Śliwka to pewniak bo może grac jako libero
0
@michal26 olek to raczej pewniak, chociaż fornal patrząc na to że jedzie 1 libero byłby logiczny bo w razie kontuzji mógłby zagrać na libero
0
@Xxxbarca4ever podobnie jak Olek
@Encore tak jak Fornal hehe
0
@Encore fornal w przyjęciu jest lepszy od śliwki i prędzej on byłby rozpatrywany pod kątem libero tym bardziej że zdążało już mu się grywać na libero
1
@michal26 ja się boje, że nie pojedzie Semeniuk. Heynen lubi się przyzwyczaić do nazwisk. A Semeniuk to powinien grać w podstawowej 6 z Leonem
0
@michal26 Śliwka jedzie walka miedzy Semeniukiem i Bednorzem
1
@michal26 Ograniczanie składu to glupota. Nie wiem czemu to ma służyć. Powinno być tyle ile na MS ;/
Olek Śliwka pojedzie, chociażby z tego względu że może grać jako libero gdyby coś się stało Zatorskiemu
0
@FCB24 Nie gra się na dwóch ofensywnych przyjmujących :P
0
@Xxxbarca4ever Wydaje mi się że Śliwka jest pewniakiem. Mega bym się zdziwił gdyby go nie wziął.
1
@adi7adi8 to jest mit, lucarelli leal, sander Russel, volkov kliuka, czy nawet semen śliwka
1
@adi7adi8 Semeniuk i Leon nie są źli w defensywie
0
@Encore oczywiście że jest pewniakiem, pytanie czy fornal czy semen czy bedni jako 4
0
@adi7adi8 kto Ci takich głupot na opowiadał? :P Zresztą Semeniuk ma bardzo dobre przyjęcie
0
@Xxxbarca4ever U nas się to nie sprawdza, Semen Śliwka to właśnie masz ofensywnego i defensywnego :P
0
@FCB24 Leon ma bardzo słabe to wiadomo nie od dziś, Semen nie uciągnie przyjęcia przy top formie innych drużyn na IO
0
@adi7adi8 kto niby z nich to ten defensywny? Obaj są świetni bo równoważą atak z przyjęciem
0
@michal26 :)
0
@Xxxbarca4ever Śliwka to jest oczywiste
0
@adi7adi8 śliwka notuje niższe wartości e przyjęciu od semena, tyle że w obronie lepiej gra
0
@adi7adi8 Ale Leon to wszystko nadrobi. Ja osobiście bardzo bym chciał by taka dwójka była na przyjęciu. Najlepsze ustawienie na ten moment wg mnie