La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

2

Z całym szacunkiem do Kubiaka, ale Semeniuk na IO w pierwszym obok Leona

0

@zadafcb Semen to nie wiadomo czy wgl pojedzie xD

4

@zadafcb Kubiak to dwukrotny MŚ sprawdzony na wielkich imprezach kto wie czy młody niedowiaczony semen nie spanikuje..... Nie skreślajmy zawodnika który nie zawiódł nas na żadnej z wielkich imprez

0

@Xxxbarca4ever Chociaż na ostatnim euro było średnio ze Słowenia

0

@Encore że Słowenia nie możemy powiedzieć że ktokolwiek zagrał jakoś dobrze, przegrała drużyna

0

@Xxxbarca4ever No Leon się obronił moim zdaniem

0

@Xxxbarca4ever nie panikował grając przeciwko Ngapeth, Leal, Lucarelli czy Nimirowi w Zaksie to na IO też nie spanikuje. Pomimo że to inna miara

0

@FCB24 myślę że siatkówka klubowa to nie ten poziom co reprezentacyjna, na pewno mentalnie.

0

@Encore ale wybitnie też nie grał

0

@Xxxbarca4ever No wybitnie nie ale grał dobrze. Najwięcej pkt z całej drużyny. Asy i bloki też chyba po 3.

0

@Encore możliwe. Oby taka wpadka nie wydarzyła się na IO

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?