La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1433 Culés

2

Heynen na przyjęciu ma taki problem jak Del Bosque w pomocnikach w 2010r.

0

@FCB24 tylko rozegranie trochę odstaje. Reszta top

1

@Bykunn ja bardziej się martwię o atak. Drzyzga ma zajebisty blok i zagrywkę, a rozegranie aż tak tragiczne nie jest. W ataku jak Kurek będzie miał wąchania formy to jesteśmy głęboko w d***. Kaczmarek i Muzaj są po prostu słabi, kończą 2pilki na 30

0

@FCB24 wczoraj akurat Kaczmarek dobry mecz zagrał. Muzaj swój pierwszy mecz tez dobry zagrał .

0

@FCB24 nie są słabi. Na litość. Ile razy ma się to powtarzać? Kaczmarek był jednym z głównych ojców sukcesu w Zaksie.
To po prostu dobry, a nawet bardzo dobry atakujący. Są jednak lepsi na świecie. Znajdź mi drugiego takiego rezerwowego w innej reprezentacji. Kto według Ciebie jest najlepszym rezerwowym atakującym na świecie?

0

@BoreekxD Nie no, wczoraj to i ja z 185cm wzrostu pewnie bym nie wyglądał tragicznie :P

0

@michal26 no Kaczmarek w dobrymi rywalami prawie wgl nie kończy. Ma zagrywkę, blok i czasami odbierze ale w samym ataku jest słaby i chyba nie powiesz że kończy ważne pilki

0

@FCB24 Jest przeciętny w samym ataku.
Kto według Ciebie jest lepszym rezerwowym atakującym. Na świecie oczywiście

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?