- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Ale żeśmy rozbili Hamerykanów.
Jutro, jak wygramy, to chyba oficjalnie w Final Four będziemy :)
4
@michal26 Dużo jeszcze meczów
0
@Encore tak ale po drodze zostanie tylko Brazylia i Francja z topu.
0
@BoreekxD Rosja i niewygodny Iran
0
@Encore no nie no. Ja rozumiem, że 9 meczów przed nami, ale wątpię by przy pokonaniu Serbii, Włochów (wiem, że rezerwowy skład), USA, Rosji byśmy nie awansowali.
Zostanie nam np. Bułgaria, Holandia, Kanada. Tych meczów nie możemy przegrać. Dodatkowo Niemcy i Japonia, które także powinniśmy łatwo wygrać. Problemy mogą się pojawić z Iranem i przede wszystkim Brazylią, czy Francją.
3
@Xxxbarca4ever Czytaj uważnie. Napisałem PO JUTRZEJSZEJ WYGRANEJ. Jak przegramy, to skomplikuje to sprawę, ale wygrana praktycznie przypieczętuje awans do final four. Wątpię byśmy odpadli z czwórki..
0
@michal26 obyśmy wygrali fakt nie doczytałem że po wygranej jutrzejszej a nie dzisiejszej. Ale zgadzam się z tobą awans raczej będzie pewny bo po drodze inni będą gubić punkty a czołówka będzie grać między sobą
0
@Xxxbarca4ever Dokładnie o to mi chodziło :)
Zwłaszcza, że w przyszłym tygodniu będziemy grać NAJPIERW z Bułgarią, potem Holandią (powiedzmy, że pewne 6 pkt) i dopiero z Brazylią.
Przy jutrzejszej wygranej, to po 8 meczach będziemy mieli 21 pkt i prawdopodobnie 1 miejsce w tabeli. Tego, z tym składem, nie da się popsuć. Ja typuje, że my 1 miejsce będziemy mieli max 2.
0
@michal26 trzeba wziąć pod uwagę również to że od 9 meczu zaczną grać ci co jadą na igrzyska w większym wymiarze