La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

1

Na IO w siatce będziemy grali w grupie z Włochami, Japonią, Iranem, Kanadą i Wenezuelą.
Tymczasem w drugiej grupie: Rosja, Brazylia, Francja, USA, Argentyna i Tunezja.
Życzę powodzenia Tunezji i Argentynie w uzyskaniu awansu xD
Po prawdzie chyba wolał bym, żeby Polska była w tej mocniejszej grupie, bo potem potencjalnie łatwiejszy rywal.
Zresztą. Mamy tak mocną ekipę, że chyba nie powinniśmy się na to patrzeć.

konto usunięte

1

@michal26 Powiedziałbym inaczej. To raczej niech tamci się boją, że mogą na nas trafić :-)

0

@EdinsonCavani dokładnie :D

1

@michal26 oby nie popełnić błędu z poprzednich igrzysk i nie stracić głupio punktów i żeby nie przyszło grać w ćwierćfinale z kimś pokroju Rosji. Trzeba wygrać grupę i ułatwić drogę do strefy medalowej. Z drugiej strony nie powinniśmy się oglądać na innych tylko wygrać wszystko od a do z

1

@michal26 ale ktokolwiek nie wyjdzie z 4miejsca będzie dla nas potężnym wyzwaniem, ale i tak będziemy faworytem. Aczkolwiek chyba najlatwiejsi Rosjanie i Amerykanie

0

@FCB24 Amerykanie i Francja łatwiejszym przeciwnikiem. Rosja i Brazylia to faworyci do złota.
Inaczej. USA i Francja to drużyny mega silne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?