- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1397 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1397 Culés
0
Jaki typujecie finał pan i panow na Roland?
Moj typ u panow Nadal vs Tsitsipas a u Pań Swiatek vs Williams.
0
@lukaszbarca15 Z typem pań mógłbym się zgodzić, ale widząc jak dziś Grek się męczy to myślę, że Zverev go dość gładko odprawi. Rafa Sascha :)
1
@Barca_Big_Moment Grek ma to szczęście że drabinka spoko bo bez Nole i Rafy
0
@Encore @Barca_Big_Moment @lukaszbarca15 a tak ogólnie, bo aż tak nie znam tych mniejszych graczy, to Koepfer może sprawić jakieś problemy Federerowi, czy raczej łatwo?
1
@lukaszbarca15 Jak Williams grała z Buzarnescu, to w trzecim secie już ledwo się poruszała po korcie. Ktoś lepszy by ją zmiótł. Nie sądzę aby dotarła do finału.
1
@PatrychoO Coś go pewnie postraszy ale powinien Roger dać radę. Zależy jak z fizyką u niego.
1
@Encore Znaczy oglądałem to ich półfinałowe starcie, Djoko z Tsitsipasem i tam przez 2,5 seta dominował jeden zawodnik. 6-3 6-2 5-4 z przełamaniem i jak on tego nie wykończył serwisem? Właśnie Nole ma to do siebie, że czasem przestaje grać na maksa bo już myśli, że ma mecz wygrany. Strata koncentracji w tamtym pojedynku, zmusiła go do gry na pełnym dystansie i w konsekwencji braku sił na Rafe w finale. Tak teraz myślę, że taki Thiem sprzed dwóch lat, nawet z zeszłego roku do USO na luzie pyknąłby Tsitsipasa. On jest po prostu solidny, nie gra nic specjalnego :)
@PatrychoO Federer to w tym turnieju wygląda najlepiej poza Rafą oczywiście. Dominik Koepfer nie będzie żadnym problemem, Roger w starciu z Cilicem poruszał się tak lekko po korcie i z taką łatwością otwierał sobie kort, że tutaj trzy sety to maks. Byle czekać do półfinału RF RN :)
0
@Encore no niestety to jest najgorsze, że on nadal ma umiejętności na wygrywanie turniejów, ale im więcej meczów, tym większe zmęczenie. A grają co dwa dni
1
@PatrychoO Szczególnie jak się trafi pięciosetówka
2
@Encore fajnie, że 28 czerwca już Wimbledonik. Piękne 2 miesiące ze sportem
0
@lukaszbarca15 światek -Azarenka