La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

1

I gitara. Novak awansował. Zaraz Igunia rusza :)

1

@michal26 Roże go zje :P

1

@michal26 A oprócz Igi zaraz Magda rusza:D

0

@takisobiektos I jeszcze siatkarze z Rosją

0

@Barca_Big_Moment Fed ma niewielke szanse z Djoko - jesli w ogole Fed zamelduje sie w 1/4.

0

@takisobiektos otóż to :)

0

@mekston Rozkręca się Serb to fakt, ale po co na siłę próbuje kopiować swoją wersję z 2016? Owszem był bestią nawet na ziemi, niemal każde jego zagranie robiło krzywdę. Uderzenia nie dość agresywne co po prostu bardzo regularne jak na tak ryzykowną grę. Stój czerwony ten sam, ale powiem o co mi chodzi. Djoko teraz powoli wchodzi na swój top poziom, czyli ten dla siebie optymalny, a próbując grać w ten sposób czyli atakować wszystko co się da, nie będzie trafiał jak w meczach z Nadalem (2015) i Murrayem (2016) bo wtedy był w swoim rodzaju transie, osiągnął swój peak w swoim prime, a teraz jest za stary, zniszczony kontuzjami (biodro, łokieć, bark, szyja) przez co tego technika uderzenia nie jest już tak genialna jak w tamtym czasie, a psychika również jest słabsza o czym świadczą okrzyki po przegranych punktach. Djoko miałby szanse nawet realnie powalczyć z Rafą, gdyby nie te wspomniane fakty. Z kolei właśnie Sinner awansował :s

1

@Barca_Big_Moment zobaczymy - Djoko niby po swoim peaku a i tak juz wygral WS w tym sezonie. Trzeba sie z nim liczyc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?