La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

2

Zapewne będzie tak, jak pisałem.
Nasza reprezentacja, dzięki dzisiejszej wygranej z Rosją, praktycznie zapewniła sobie Final Four. Z ciężkich przeciwników została tak naprawdę tylko Francja i Brazylia. Oprócz tego problemy mogą nam sprawić Irańczycy, Japończycy i Niemcy.
Gładkie zwycięstwo będzie z Holandią, Bułgarią, Kanadą i Argentyną.
Bułgaria i Holandia w następnych 2 kolejkach, więc po 8 będziemy mieli 21 pkt. Potem Brazylia i jeśli wygramy - będziemy mieli, według mnie - pierwsze miejsce.
Tak czy siak. My w tym turnieju pod 40 pkt będziemy mieli. Dzisiejszy mecz, to była deklasacja rywala. Pierwszy set w końcówce nie najlepiej, ale to jedno ustawienie...a tak to masakra totalna.
Liczę na powtórkę w piątek z Brazylią.

2

@michal26 To prawda. Dzisiaj tylko pod koniec pierwszego nas zamordował zagrywką ale oprócz tego bardzo dobre spotkanie. A ostatni set to Rosjanie na kolanach już błagali żeby zejść z boiska :D Myślę, że Final Four w takiej formie to jest mus

1

@Bykunn ja myślę, że finał to jest mus. Kto by nie był, to my TOP2 musimy być.
Bo 1 z 4 a 2 z 3 gra?

0

@michal26 chyba tak ale to jest siatkówka tam cały czas coś się zmienia .Ja obstawiam ze do czwórki awansuje aktualna pierwsza czwórka w tabeli czyli pewnie zagramy z Rosją albo Francją w półfinale.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?