La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

2

@Colon @michal26 @Encore @PatrychoO Iga podobno dopiero o 21 gra i w sumie dobrze, bo przy takiej upale ciężko grać.

0

@daniel32778 To jest oficjalna informacja

1

@daniel32778 Iga preferuje ofensywny tenis, mączka za dnia jest dużo szybsza niż wieczorem. Sesja wieczorna sprzyja zatem defensywnie nastawionym zawodnikom i zawodniczkom :)

2

@Barca_Big_Moment Jeśli Iga utrzyma gaz to nawet mecz o 3 w nocy nie sprawi jej żadnego problemu i zmiecie kolejną rywalkę z mapy RG.

2

@daniel32778 Ona będzie jak Rafa, mówię Ci :)

2

@Barca_Big_Moment Tego jej serdecznie życzymy. Ostatnio tak kibicowałem Radwańskiej i się trochę rozczarowałem z Igunią już jest inaczej, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Wszystko w jej rękach. Dziewczyna ma zadatki na dominatorkę i żeńską wersję Rafy Nadala. Wcale nie odpływam w obecnych czasach tenisa się liczy szybkość i siła, a ona ma te cechy na bardzo wysokim poziomie. Agnieszka mogła mieć lepszą technikę, ale nie miałaby szans z Świątek, bo ona by ją zmiażdżyła fizycznie. Iga ma technikę na wysokim poziomie, ale u niej właśnie ta fizyczność przeważa, co obecnie jest dużo bardziej przydatne.

0

@daniel32778 Wilgotność powietrza wtedy inna, inaczej piłki się odbijają i niekoniecznie może być to dla Igi lepsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?