- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
7
Ależ ja nie szanuje Dembele. Chłop kosztował ponad 100 milionów euro i zarabia co sezon 20 milionów euro. Ma 24 lata i przez 3 lata kontraktu gral sobie na konsoli lecząc kontuzje, albo spóźniał się na treningi jak jakiś amator. W tym sezonie po wyleczeniu kontuzji w końcu jak zaczął grać to zwykle piach, albo dzida do przodu i strata piłki. Nie kojarzy mi się on z niczym pozytywnym bo co mnie obchodzą jakieś nic nie znaczące gole strzelone przez gościa który nas kosztował przez cały kontrakt ponad 200 milionów. Kojarzy mi się tylko z niesubordynacją i nie strzeleniem setki Live. Zresztą w tym sezonie z PSG tez dał totalnie ciała i myśle ze gdyby to nie ten amator grał tylko jakiś klasowy zawodnik to byśmy przeszli Paryż w LM. Oby zagrał euro dobre i ktoś się po niego zgłosił chociaż za polowe tego co za niego zapłaciliśmy, bo tak jak w dupie ma ten klub który go nie skreślił gdy ten grał w Fortnite jest po poprostu smutne. Szkoda ze nas nie stać żeby siedział cały sezon na trybunach bo na to zasługuje, ale nie możemy go puścić za darmo za rok i mam nadzieje ze Laporta nie pozwoli na to
11
@Janas11224 Widzę, że dalej powielasz mit o tym, że w czasie kontuzji nic się nie robi... Uwierz, że taki piłkarz musi ciężko pracować, żeby wrócić na boisko. Rehabilitacje itp.ale kij, na pewno leżał całymi dniami. Teraz Fati sobie leży i w Fifę pyka codziennie po 8 h XD EDIT. Już pomijam fakt, że to nie wina Dembele ile za niego zapłacono i jaką wypłatę dostał.
0
@Janas11224 ja uważam, że Dembele, gdyby nie kontuzja mózgu, to mógłby więcej osiągnąć, dużo więcej
1
@Janas11224 dembele nie zarabia ponad 20 mln. Zarabia 12 mln brutto rocznie . Dla porownania de jong 16 a griezmann 36
0
@Janas11224 sprzedać i zapomnieć. Ściągnąć kogoś komu się chce grać i daje serducho na boisku - takimi zawodnikami się buduje zwycięska Drużynę.
0
@AlexDark00 No akurat uważam ze Dembele przez te 3 sezony nie staral sie wrócić do formy jak profesjonalny piłkarz i rzeczywiście to nie były fake informacje ze grał na konsoli zamiast trenować. Chłop jest do tego zdolny, totalnie nie profesjonalny zawodnik
0
@amanter jak wpiszesz w neta ile zarabia to od razu wyskoczy ci ze 20, ale rzeczywiście na transfermarkt jest napisane ze 12. Wciąż za to jak gra o jakieś 10 za dużo
0
@Janas11224 Ten chłop, którego tak nie szanujesz, dał nam choćby Superpuchar Hiszpanii, a w tym sezonie był mimo wszystko ważną postacią, kiedy nasz atak wyglądał, jak banda dziadów z Alzheimerem, która ewidetnie zapomniała, w którą stronę biegnie się do bramki przeciwnika. Kiedy go nie było, to cały zespół, poza Leo w pewnych momentach, zapominał, że w ogóle się atakuje i przyśpiesza grę. Brak mu skuteczności, to fakt, ale myślę, że i ona mu wróci. Mam nadzieję, że chłop będzie grać regularnie i zamknie twarze takim ludziom, jak Ty.
Nie pozdrawiam.
Rodzina zresztą też nie pozdrawia.
0
@nieprzysiadalnosc No bardzo bym chciał żeby mi w końcu zamknął twarz bo czekam już 4 lata az to zrobi.
Również nie pozdrawiam
0
@Janas11224 Im dłużej na coś czekasz, tym lepiej smakuje.
0
@Janas11224 Masz dowody na to? Ja mam takie, że była to wina byłego zespołu od przygotowania fizycznego, gdzie nawet Valverde przyznał, że do przygotowania fizycznego nie przywiązywali większej wagi... Patrz był tamten zespół od przygotowania fizycznego i nie potrafili poskładać Dembele, jest nowy zespół nagle Dembele rozegrał cały sezon, ciekawe nie? Nawet po reakcjach Ousmana było widać, że bardzo mu zależało na powrocie i teraz się udało. Trzeba jednak pamiętać, że on 3 lata nie grał w piłkę i jak zostanie na ten sezon to wydaje mi się, że zaprezentuje się lepiej.
0
@AlexDark00 no i od kiedy Dembele zarabia 20 mln xD
0
@Janas11224 Myślę, że trochę mocne słowa z tym brakiem szacunku, ale zgodzę się, że nie dał nawet połowy tego czego po nim oczekiwano w momencie zakupu, jest to dla mnie transfer, który nie wypalił i na którym dużo straciliśmy.
0
@jeyx77x A powiedz mi czyja to wina, że zarabia 20 mln? Chyba ktoś (Bartomeu) musiał mu tą pensje dać, nie sądzisz?
0
@AlexDark00 sory bana dostałem to teraz odpisze dopiero xd dla mnie gracz za 120 baniek i taka pensja to za mało ze mu zależy