- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 692 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 692 Culés
0
Przecież Aguero nie przyszedł na ławkę, to samo będzie z Depayem i w dalszym ciągu mamy tych nieszczęśników w postaci Griezmanna, Dembele, Trincao i Braithwaitea. Na LS będą śmigać Depay/Fati, a z braku laku na śn będzie czasem Depay zamiast Aguero. A wgl to będzie bardziej 4-3-1-2 niż 4-3-3 bo Messi i tak gra w środku
0
@Transu96 Czyli zawężone 433, lub 442 w rombie, nie mamy kadry pod grę szerokim 433, więc znowu będzie granie w środku pola, a do takiej grypotrzeba schematów, a do tego potrzebny jest porządny taktyk. Schemat Leo-Alba niby śmiga, ale to za mało, podobnie długa na Frenkiego.
0
@Transu96 mówię Griza i Dembele sprzedać. Duże pensje i można wyciągnąć spore pieniądze za nich. Antoine w Barcie miałby prawo bytu gdyby nie było Messiego, a tak to większość czasu się dusi.
Dembele kibicowałem od początku i żal mi było tych kontuzji. Barca nie wypięła się na niego za te stracone 3 lata i cały czas jak były okazje to stawiała na niego, a on teraz świruje pawiana i gra szefa.
Będzie Euro, a Griezmann będzie podstawowym zawodnikiem, w reprezentacji wyglada lepiej, coś pewnie strzeli wiec łatwiej będzie można go opchnac tym bardziej, ze to zawodnik z wyrobiona marka.
Dembele tez niech coś tam pokaże i sprzedać, nie żałować, bo czuje ze on chce nas wyrolować, a jak to zrobi to wtedy jadę do niego i będę się klepał z nim
Braithwaite w repce tez potrafi coś strzelić wiec oby na Euro również mu się udało pokazać z dobrej strony to łatwiej będzie go sprzedać do jakiegoś Newcastle, czy beniaminka PL i oni mając kasy jak lodu sypną te 10 milionów chociaż za niego, albo nawet 15 po w miarę dobrym Euro w jego wykonaniu.
Trincao bym zostawił, niech pokaże w przyszłym sezonie swoją wartość i ze można na niego liczyć. Jak nie no to za rok baju baju