La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

9

"Gdy popatrzymy na takie miejsca jak Węgry albo Polska - które nie miały takich demokratycznych tradycji jak my, nie były w nich tak mocno zakorzenione. Jeszcze 10 lat temu były dobrze funkcjonującymi demokracjami, a stały się w gruncie rzeczy autorytarne" - Barack Obama

Niestety, ale po części coś w tym jest.

4

@Kgorecki2500 Dobrze funkcjonującymi? Szczególnie jak podpisy były mielone. xD

8

@Kgorecki2500 Obama dużo wie o demokracji, a za jego rządów akurat "przypadkiem" było tyle wojen podsycanych przez USA.
W ogóle na jakiej zasadzie on stwierdza, że wtedy funkcjonowały dobrze xD

4

@Kgorecki2500 po części? Przecież u nas robią wszystko co każe Kaczyński a na Węgrzech Orban.

konto usunięte

9

@Kgorecki2500 Autorytarna to jest np. Turcja, Białoruś, bądźmy kur*a poważni. Jakby u nas był autorytaryzm to takie osobniki jak Jachira czy ta paskuda od błyskawicy i setki innych siedziałyby w pierdlu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?