- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
3
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
1
Czemu się dziwicie, że dany piłkarz( nie tylko) wybiera kasę.
Nie wielu ludzi( w świecie sportu) stąpa po tym świecie dla których liczy się coś wiecej niż kasa.
No ale z drugiej strony pracujecie w firmie A i co nie zrezygnujecie z wspomnianej firmy na rzecz firmy B i większych zarobków, bonosów. Bo co! Bo ma inne logo i Wam się nie podoba, no nie.
Tak zdaję sobie sprawę, ze w świecie sportu inaczej to działa, historia, sentyment - chęć grania u boku gwiazd, kosmitów itd.
Ale to za mało.
Projekt sportowy w przypadku Barcy musiałby chyba być nie z tej ziemi by eraz przyciągać najwieksze gwiazdy. Ale za kadencji klauna Barca właśnie to robiła, szastała kasą na lewo i prawo po najwieksze gwiazdeczki. Efektu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.
Co każdy z nich chciał grać bo Barca to klub nad kluby, no kurde nie!
Szli za kasą.
Nie umniejszam klubowi FC Barcelona, ale nie dziwicie się, że piłkarze idą za kasa nie do Barcy.
Reszta wartości nie ma znaczenia, tak jak już wspomniałem, niewielu pozostało.
1
@EleanoR No dobrze.
Ale po co
Tyle enterów
Zastosowałeś?
1
@damianex10 nie bij. sorki. Poprawione.
2
@EleanoR Już zdążyłem wybaczyć
1
@EleanoR jeśli mówisz o Winjaldumie to w sumie beka ze ktoś się pruje ze wybrał PSG a nie Barce. PSG ma aktualnie większe szanse na sukcesy Europejskie od Barcy i choćby nie wiem jak ktoś nienawidził Paryżan i im ubliżał to taka jest prawda. Dodatkowo kasa o wiele wiele większa, kto by się nie skusił, zakładając ze Barca nie była jego żadnym marzeniem
1
@damianex10 to dobrze, bo jak imiennik by nie wybaczył. To by było nie po koleżeńsku.
0
@Janas11224 zgadza, sie. Post nie byl pod wpływem emocji :) związany z ostatnimi transferami. Tylko ogólnie :)
Pozdrawiam..