- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
3
Nets wychodzą na 3:0 i kończą zaraz serię, czy Bucks wrócą do gry i wygrają dzisiejsze spotkanie? Ten pierwszy scenariusz to już praktycznie game over dla Milwaukee.
@fart @zadafcb @Encore @takisobiektos @escarabajo @Jackazz
0
@BartqRKO Czuje ze Durant odpali tryb Super hero
0
@BartqRKO Bucks wracają... muszą wrócić aby odwrócić losy tej serii. Antek ja Cię proszę... to jest ten mecz.
0
@BartqRKO Jeśli Nets wygrają 3 mecz bez brodacza, to na spokojnie mogą iść po mistrza;v
0
@fart Ciekawi mnie Middleton
0
@takisobiektos Paradoksalnie nie wiem czy nie są bardziej zgrani bez Hardena, bo ostatnie 15-20 spotkań sezonu zagrali bez niego XD
0
@Encore Giannis nie może grać tyle na piłce. Lepiej gdyby był ścinającym w tej serii z Nets.
1
@Encore Koniecznie musi wskoczyć na wyższy lvl bo będzie żle. On jest kluczem do zwycięstw Bucks. Sam Antek nic nie zdziała jak nie będzie miał wsparcia.
1
@BartqRKO Dziś zobaczymy zakończenie serii.
1
@BartqRKO Giannis jak się nie dostanie pod kosz to jest bezużyteczny. Strasznie fizycznie gra.
1
@BartqRKO Dla mnie Nets od początku byli faworytem. Chłopaki tam się przekonywali, że jak nie ma Brodacza to będzie ciężko i Bucks to wykorzystają. Jeszcze kilka sezonów temu posiadanie dwóch supergwiazd to był "wyczyn", a dziś? Nie ma Brodacza? Trudno. Jest KD jest Irving. Do tego Griffin, który też wie jak grać a i pewnie chłopaki wymienią jeszcze jakiegoś kozaka o którym nie mam pojęcia:) 4:1 to maks co Bucks ugra:)
1
@BartqRKO Antek błagam weź ten mecz wygraj !!