La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

1

Czy brak wyjścia z grupy Polaków będzie katastrofą? Bo patrzę Twittera i opinie są 50/50.

4

@Encore Będzie na pewno rozczarowaniem, mamy realne szansę powalczyć o wyjście z drugiego miejsca, więc jakby z trzeciego się nie udało to bieda moim zdaniem

konto usunięte

16

@Encore tak, będzie katastrofa. Przecież można wyjść z 3 miejsca nawet. 4 z 6 drużyn, które zajęły 3 miejsca przechodzą dalej. To będzie kompromitacja jak nie wyjdziemy z grupy mając w składzie Lewandowskiego, Szczesnego, czy chociazby Zielińskiego

2

@Encore Ciężko powiedzieć, dużo większe oczekiwania miałem na MŚ 2018, teraz mam podobne jak na Euro 2016, ale będzie duży niesmak jak odpadną, jednak na papierze wydaje mi się że mamy drugą najlepszą pakę i mamy obecnie najlepszego piłkarza świata

0

@Encore Patrząc z kim gramy to tak.

0

@Encore tak, porównywalne z tym jakbyśmy nie awansowali do barażów o mś. A mamy w składzie dwóch czy trzech piłkarzy którzy mogliby grać w każdym klubie świata

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?