La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 590 Culés

2

Nie rozumiem tej dyskusji o zwolnieniu Pimienty. Laporta jest prezydentem i to od podejmuje decyzje, rozliczyć go będzie można na końcu kadencji. Niektórzy chyba woleli by Bartomeu, za którego wszystko było tak jak chciała większość ale poza kamerami działy się takie cyrki, które odczujemy jeszcze przez parę lat. Dajcie Joanowi spokojnie pracować, skoro podjął taką decyzję to widocznie miał ku temu powody.

2

@kuz ano miał, kumpel był bez pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@kuz chodzi o to, że miał zostać na stanowisku, a zwolnili go i Laporta ma go jakimś ziomkiem swoim zastąpić. Można ufać Laporcie w ciemno, ale ludzie obawiają się, że może zatrudnia ich z powodu sympatii, a nie umiejętności.

0

@kuz Znaczy jak nie rozumiesz. Jeżeli Bartomeu podejmował jakieś decyzje które były błędne to można było narzekać. A jeżeli robi coś Laporta to nie ?

0

@PatrykBarca Na Bartomeu narzekać można bo Jego rządy się zakończyły i wiadomo które decyzje były złe a które lepsze. Laporta dopiero zaczął a już go krytykują. Jeżeli za 4 lata Barca B będzie w dupie to będziemy krytykować, ale może być tak, że awansują do Segunda i będą jakieś nowe talenty do pierwszej drużyny?

0

@kuz Już po roku możemy krytykować. Bo Pimienta dał do pierwszej drużyny Araujo, Fatiego, Mingueze, Moribe. Jeżeli Nowy nie awansuje to znaczy że zmiana nie była dobra...
Chodzi o to że Pimienta nkrnmial komfortu pracy bo zabrali mu połowę składu. Na wzmocnienia nie było, kontuzji sporo A i tak zrobił jakiś wynik. Do tego jest to prawdziwy CULE.
Nie trzeba się zgadzać z każdą decyzja Laoporty, a zatrudnianie rodziny czy kolesi jest mało profesjonalne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?