La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

5

Andrzeja Strejlaua, mimo że jest wiekowo z tej samej epoki co Szapkowski, słucha się niewspółmiernie lepiej niż tego drugiego. Owszem, też miewa zaćmienia mózgu i wylewy, dwóch gości leży na murawie po starciu a ten rzuca tekst "ja do mnie ty do ciebie", który pasuje do sytuacji jak kwiat do kożucha, ale generalnie poziom jego komentarza to jak dla mnie ze dwie półki wyżej niż Szpaka.

2

@panczo Andrzej ma coś takiego, może dlatego że był trenerem i patrzy trochę inaczej na wydarzenia boiskowe

1

@kibic1899 taak dokładnie, takie autentyczne zachwyty jak: "aaaachhh świetnie"... "ooo to jest dobry pomocnik, doskonałe zachowanie, bardzo podoba mi się ten gracz", oprócz tego, że naprawdę dobrze formułuje zdania i żyje meczem to jest też przygotowany, a nie że jak nie wie co powiedzieć, to zaczyna mówić o Lewandowskim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?