La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 826 Culés

7

According to Tyc Sports, Rumored Argentina XI vs Chile: Emiliano Martinez; Montiel, Martinez Quarta, Otamendi, Tagliafico, Nicolas Gonzalez; De Paul, Paredes, Lo Celso; Messi, Lautaro.
Najprawdopodobniej w takim zestawie wyjdzie najdroższa memu sercu, najukochańsza repka Albicelestes, ale trza poczekać aż do godziny 23.00, ale grają jakieś leszcze z PiSlandii, również bliska meczu sercu La Furia Roja, to jakoś zleci, a poza tym mam od groma C2H5OH, tak więc powinno zlecieć na lajciku do godz. 23.00, nie rozumiem Waszej ekscytacji meczem Polska vs Słowacja, przecież w obu ekipach to nie ma żadnego przedstawiciela Barçy, niekiedy ciężko Was zrozumieć?!? Ale okey, futbol powinien łączyć a nie dzielić, dlatego też dziś wyjątkowo wszyscy Jesteśmy kibicami Albicelestes!!! Pozdro600 :) Spływam stąd, spikniemy sie o godz. 23:00!!!

1

@Don-Corleone Szkoda, że ten Otamendi no ale nie ma nikogo innego za jego miejsce.

konto usunięte

2

@Don-Corleone Nie wejdź tylko w jakiś amok z tymi trunkami, bo co będziesz robił jak LM10 podniesie Copę za parę tygodni?

2

@IbrahimAfellay Ibrahim??? Jeśli dotrwasz do godziny 23.00, to chętnie z Tobą jebnę bajerkę odnośnie meczu Albicelestes vs Chile :) Pozdrowionka

2

@koziar Ramy dadę :)

2

@Don-Corleone Ależ oczywiście. Pomimo, że jestem tutaj nowym użytkownikiem (ale bywam już tutaj bardzo długo) postanowiłem założyć konto, bo zauważyłem, że komentujecie tutaj mecze Argentyny nawet o 3 w nocy jak ostatnim razem :)) jak już o ostatnim meczu mowa - szkoda głupio straconych punktów w ostatnich minutach ale gra była na bardzo dobrym poziomie (szczególnie w pierwszej połowie) przeciwko mocnej drużynie (dla mnie najmocniejszej po Brazylii i Urugwaju na ten moment). Jednak to były tylko (albo i aż?) eliminacje a najważniejsze dopiero przed nami. Chile? Z Argentyną zagrali bardzo słabe spotkanie i spodziewam się dzisiaj zwycięstwa drużyny Leo. Chociaż wiadomo jak to jest w tej piłce nożnej.. vamos!

3

@IbrahimAfellay W punkt!!! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?