La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

1

Jeśli Argentyna wygra swoją grupę:
W ćwierćfinale zagra z drużyną z 4 miejsca z drugiej grupy
W półfinale zagra z drużyną z 2 miejsca z drugiej grupy lub z zespołem z 3 miejsca ze swojej grupy

Łatwiejszej drogi do finału nie da się mieć (Nawet jak im po myśli nie pójdzie, to z grupy awansują na pewno bo wchodzą cztery drużyny z pięciu)

1

@IbrahimAfellay Nie dość, że co rok turniej pod Argentynę to jeszcze drabinka isi. Nieźle.

konto usunięte

1

@BorzyKrzys Co Ty gadasz jak w ostatnim Copa grali z wszystkimi, najmocniejszymi reprezentacjami.

0

@IbrahimAfellay co z tego jak w finale brazylia i znowu przegrany final. Przegrac z brazylia w finale to za duzy cios dla kibicow. Podejrzewam ze Messi zmuszony bylby do zakonczenia kariery w reprezentacji. Nie dadza mu zyc. Juz lepiej trafic na brazoli w 1/4 albo 1/2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?