La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

1

Wczoraj zapowiedziano Forzę Horizon 5. Nie powiem, byłem lekko zaskoczony, ale po obejrzeniu trailera jestem jeszcze bardziej zaskoczony. To wygląda, jak DLC do czwórki. Pozmieniali czcionki, mapę, a grafika i fizyka pozostały bez zmian.
I te komentarze, że niby nie zdążyli, bo konsole dopiero weszły. Nie zdążyli? To tytuł MIcrosoftu. Mieli sto lat żeby się na to przygotować, a wypuszczają mocno odgrzanego kotleta i to jeszcze w 30 FPS. W czasach Xboxa 360 nie byłoby takich akcji, a czasy przecież były zupełnie inne.
Podsumowując, chyba wypada czekać na przyszłoroczną, 'prawdziwie next-genową' wersję Motorsport. Oby spełniła oczekiwania.

0

@Kettger Troche podobny casus jak PES 21, z tym ze tutaj akurat chyba juz wczesniej bylo zapowiadane, ze zadnych zmian w grze nie bedzie wzgledem poprzedniej wersji.

Moglbys napisac cos wiecej o tej przyszlorocznej wersji?

0

@Kettger to tylko wyścigi, nie wiemm czego oczekujesz od tego tasiemca.

konto usunięte

0

@Kettger FH 5 wychodzi też na Xbox One (sry za pomyłkę) więc masz odpowiedź dlaczego wygląda podobnie do starej.

1

@JimMorrisonFCB Przyszłoroczna wersja, Forza Motorsport (bez numerka w tle) będzie już ósmą częścią tej serii. Ma zawierać prawdziwie nowogeneracyjną oprawę z ray-tracingiem.
W sumie miała wyjść przed Horizon, ale jak widać żądza pieniądza zwyciężyła. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas zostanie należycie spożytkowany.

0

@Kettger Forza Horizon 4 wyglądała świetnie na zwykłym Xbox One, a tutaj grafika i tak została poprawiona, będzie 60fps w wysokiej rozdzielczości. Poza tym, Meksyk to świetnie miejsce akcji.

konto usunięte

0

@Kettger wydaje mi się ze to przez to ze na stara generacje tez wydają te grę.
Dice i EA wydają nowego bf 2042 tez na stare generacje, ale ta wersja będzie się różniła, bo na multi chociazby będzie max 64 gracze czyli tak jak zawsze było, a na nowych będzie te 128. Moim zdaniem będzie to tak jak z fifa, ze na stara generacje wydają jeszcze przez kilka lat jako takie zaktualizowane składy, a na nowych No ulepszają grafikę, mechanikę, animacje itd. Wiec wydaje mi się ze nowy bf na stare generacje będzie jak fifa i dobrze bo możliwości nowych generacji zostaną wykorzystane, a z forza powinni zrobić tak, ze tylko na nowa generacje Xboxow i wtedy gra mogłaby być na prawdę rewolucyjna jeśli chodzi o samochodowki. Wszystko się może jeszcze zmienić i poprawia te grę

konto usunięte

1

@DaPidejpi Dlatego mam nadzieję że od przyszłego roku przestaną wydawać większość gier na zasadzie ps4 a na ps5 zagrasz z łatką albo we wstecznej. Ludzie chcą nowości, więcej wszystkiego ale żeby to wychodziło dalej na 9cio letnią konsolę i potem się dziwią że nie wiele się zmienia.

konto usunięte

0

@Kettger czyli GT7,albo ACC.
Forza sie nie umywa.

konto usunięte

0

@bartekvisca jakos GT potrafi zrobic kazda wersje inna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?