La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

konto usunięte

14

Jeszcze teraz Kuba i Grosik daliby więcej Polskiej kadrze niż Frankowski z Jóźwiakiem. Natomiast Piszczek wciągnąłby nosem Bereszyńskiego. To świadczy o poziomie tych piłkarzy, którzy 15 lat temu nie wyjechaliby do żadnej ligi włoskiej czy też drugiej angielskiej bo nikt by na nich nawet nie zwrócił uwagi.

konto usunięte

1

@Janiama Oczywiście że by ich wciągnęli. Piszczek to najlepszy obrońca w historii Polski (moje zdanie) i ci młodzi nigdy nie będą mieli podjazdu ani do niego, ani do Kuby

2

@Janiama Jednak słusznie nie pojechali, bo niby z jakiej racji miałby Grosicki pojechać?

konto usunięte

1

@daniel32778 No widzisz a tacy piłkarze Słowaccy, którzy nie grają pojechali. Grosik jest w treningu i fizycznie jest przygotowany. Rozumiem że go tutaj niema ale i tak przez 20 minut dałby nam więcej niż Frankowski.

3

@Janiama Macieju, ja Cię bardzo lubie i to jak piszesz o piłce nożnej ale czasem to sam sobie przeczysz :D

https://ibb.co/D13RbHb

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?