La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

9

Kowal co się odpalił wczoraj w hejt parku :D
"Kapitan drużyny najlepszy piłkarz świata dostaje gonga, pozytywnego gonga na 1:1 początek drugiej połowy on bierze tą piłkę w gardło przygryza dawać drugą teraz jedziemy z nimi frajeram* Słowakami starymi biednymi i tyle jedziemy z nimi jestem Lewandowski niech się boją bo do tej pory nic nie pokazałem, a tutaj no chodził taka cip** Lewandowski"

4

@jedrek7000 Ale ogólnie to dobrze powiedział haah

1

@jedrek7000 Kowal powinien być odsunięty ale ku uciesze gawiedzi go trzymają tam. Rynsztok i nic więcej

Komentarz usunięty

1

@Katalończyk 99 może poziom jego wypowiedzi pod względem kultury czy składni nie są na najwyższym poziomie, ale cholera on ma często rację w tym co mówi. wczoraj zgodziłbym się z większością jego opinii na temat meczu Polaków

0

@jedrek7000 Zwykły prostak, ale gimby na to lecą heh

0

@budel17 niech swoją grę skomentuje. Pił wódkę cała karierę.

0

@Katalończyk 99 a to już jest jego sprawa, nikt nie zabrania komentowania tego jaki on był kiedy grał w piłkę, tak on ma teraz możliwość wyrażania opinii na temat gry obecnych piłkarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?