La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

konto usunięte

5

Widzisz @Don-Corleone tak sie prowadzi zespol do zwyciestwa. Bardzo wazna bramka na 2-0 i zamkniecie meczu, a nie sie jarasz podaniami prostopadlymi, ktore i tak koledzy z druzyny zmarnuja.

2

@Rust_Cohle Yhy, prawdziwy wódz niczym Kim Dzong Un, chłopie, weź mnie nie wkurwiaj, najważniejszy był pierwszy gol w wykonaniu Guerreiro, a potem standard, czyli karniszonek, Leo gra czterdzieści pięć metrów od pola karnego, bowiem musi tyrać za tych wszystkich zjebów w pomocy, dał dwie świetne piłki, które to koncertowo przedupcył jakiś pączek Gonzalez, przede wszystkim po odejściu Neymara, Xaviera i Don Andrésa, to Leo nie jest już typowym napadziorem, który tak jak Cerekwicka czyha w polu karnym albo na karnego, albo na wrzutki. No i najważniejsza sprawa, Cerekwicka nie ma w swojej drużynie takie kiepa /sabotażystę - Otamendiego, przez którego Albicelestes stracili ostatnimi czasy aż sześć punktów, zresztą Ceerunio to może Leosiowi jeno loda zrobić, zero dryblingów, zero kreatywności, dosłownie WIELKIE ZERO!!! OBNOCYMY, co Twój hiroł pokaże w meczu przeciwko Deutsche i La Furia Roja, ostatnio pokazał haha

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Czemu usunąłeś komentarz do mnie, no wybacz, żebym się w necie na kogoś gniewał, daj mi po rajtuzach, na pewno nie będę miał do Ciebie żadnych problemów /pretensji, Węgrzy się trzymali do pierwszej bramki, a potem puściły im zwieracze, ale Ceerunio ma dublecik, ale wg mnie bramka w wykonaniu D10S z rzutu wolnego w meczu przeciwko Chile - stadiony świata, dla takich bramek człek wie o tym, że żyje, że warto zarwać nocki itd. Dajesz po garach, ale potem się oddzwonimy, bowiem za chwilę mega-hicior Deutsche vs Francja.

0

@Don-Corleone Pijany to do spania

1

@Striker Leo Zawodowiec, a co Ty masz alkomat w swoim syfonie???

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?