La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

7

Wszyscy grillują Souse a ja stane w jego obronie. Widać że potrafi wpłynąć na zawodników co pokazała druga połowa. Wyszła na drugą połowę lepsza drużyna. Przez kwadrans graliśmy dobrze do czerwonej kartki.
Zmiany Sousy potrafią odmienić losy spotkania. Widać że zawodnicy którzy wchodzą coś dają.
A dlaczego przegraliśmy. Bo nawet najlepszy trener jak ustawi najlepiej jak się da drużynę żeby to przyniosło efekt to zawodnicy muszą wykonać pracę na boisku. A wczoraj z tych zadań nasi zawodnicy się nie wywiązali. I pierwsze co trener powinien usłyszeć od swoich zawodników to przepraszam.

0

@Criss18Barca no, zwłaszcza gdy wpuszcza defensywnych gdy gonimy wynik

8

@Transu96 Kiedy gonisz wynik i wpuścisz samych ofensywnych zawodników to nie jest gwarancja goli, a nawet sytuacji podbramkowych. Ktoś musi te piłkę rozgrywać, ktoś musi ją odebrać żeby dograć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?