La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

1

Zdrowy Ansu-Depay-Messi. Coś pięknego. Życzę wszystkim, byśmy mieli okazję oglądać ich jak najwięcej.

2

@kamilop Ansu to kij wie w jakiej bedzie formie i jak z jego zdrowiem będzie nie licze na niego zbytnio bo to "?"

1

@Coutinho007 ale Aguero jeszcze jest w razie co :P

0

@Coutinho007 Jeżeli ominą go kontuzje, to o samego Ansu jestem spokojny.

0

@LeoMessi1994 Pocieszyłeś :D

0

@kamilop Nie grał prawie rok i miał z 2 operacje kolana. Tak ten znachor Cugat go urządził...

0

@Coutinho007 ej no ale jak będzie zdrowy to akurat to będzie top :D Co taki pesymistycznie nastawiony może akurat będzie zdrowy ^^

konto usunięte

1

@LeoMessi1994 asensio i hazard też już po kontuzji a dalej beznadziejni. Po kontuzji nie wystarczy wyzdrowieć aby być dobrym.

0

@LUPR Asensio to Aguero może buty nosić on nigdy nie był topem. Co do Hazarda to mam mieszane uczucia.... Facet w ogóle o siebie nie dba to co sie dziwić że ciągle urazy jak ciągle 100 kg wazy to co sie dziwisz? Jak sie nie dba o siebie to potem efekty... Pamiętaj ze w Hiszpanii jest piłka bardziej techniczna a nie fizyczna. Aguero cały czas grał na topowym poziomie jeżeli będzie zdrów to sporo da a Asensio to piłkarz na Getafe...

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 asensio przed kontuzją był zajebisty i liverpool 180 baniek oferował. Po kontuzji nigdy do siebie nie doszedł. To samo z dembele i hazardem.

0

@LUPR nw po co tyle płacą za nich...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?