La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

4

Pique u nas dalej bedzie gral mimo ze z wiekiem forma spada. Perez wie co najlepsze dla klubu.

1

@amanter Pique powinien zakończyć karierę i dołączyć do Laporty i starać się odbudować klub

0

@amanter W tym sezonie jak grał to wyglądał lepiej niż Lenglet czy Umtiti, więc nic dziwnego, że zostaje. Najpierw trzeba pozbyć się bardziej niepotrzebnych zawodników.

0

@Zoker no wiadomo po co zmieniac nasze swiete trio alba pique lenglet. Zwycieskiej druzyny nie zmieniasz.

1

@amanter Pique w poprzednim sezonie był najgorszy w Barcelonie.

0

@amanter A masz kogoś w zastępstwo? Na razie jest tylko Mingueza i Garcia. Trzeba kogoś kupić żeby można było kogoś sprzedać/zwolnić.

0

@Zoker araujo podstawa. Lengleta wymienilbym za laporte

0

@IbrahimAfellay Ja tylko przypomnę gola z Sevillą w PK, już to wyklucza go z bycia najgorszym w sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?