La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

11

Ukraina nie ma jakiś dobrych zawodników a potrafi grać. Czemu nasi tego kur,. nie potrafią. Smutne i żałosne.

konto usunięte

2

@Kamiloza91Bo Boniek nie miał nosa

4

@Kamiloza91 Bo Shevchenko buduje tą kadrę od 5lat.

konto usunięte

2

@Kamiloza91 Bo Ukraińcy wiedzą, że nikt nie jest lepszy i nikt gorszy. U nas to zbiór gwiazd z zawyżoną samooceną, no może oprócz Lewego.

0

@takisobiektos My może i 10 i tak się upokorzą.

0

@Mr8lack "Zbiór gwiazd". Wymień te gwiazdy? Bo z tych lepszych to tylko Lewandowski jest, który nie potrafi wykreować jednej akcji nawet XD Dla mnie gwiazda to piłkarz na poziomie nwm. Cavaniego za czasów PSG, Aguero z City, a nie pomocnik jakiegoś Napoli, czy rezerwowy napastnik Herthy Berlin.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Mówiąc o gwiazdach nie chodziło mi o poziom piłkarski, a samoocenę tych piłkarzy.

1

@Mr8lack KK, w takim razie zwracam honor ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?