La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

9

HOLANDIA

@Yosemite @Janiama @Messibestplayerintheworld @VamosRakieta @Kgorecki2500 @Bobo25 @Barca1992 @pele1282 @Ojciec5tkidzieci

ta reprezentacja ma wreszcie kilku piłkarzy:
z absolutnego Topu - de ligt, van dijk (wiem ze nie gra na EURO), de jong, wijnaldum, depay
+ kilku młodych (gravenberch, malen, timber, wijndal, gakpo + niepowołani boadu, stengs)
+ kilku solidnych (dumfries, wijndal, blind, de vrij, berghuis, klassen, jong, van de beek)

dla mnie jest to już znowu zespół TOP światowy, nie przekonuje mnie tylko trener, ale zobaczymy jak się to rozegra

mój finał marzeń Holandia - Włochy ciągle możliwy

konto usunięte

1

@lucca87 wszystko zależy od drabinki,ale moim zdaniem Holendrzy to max ćwierćfinał;)

konto usunięte

0

@lucca87 zdziwie sie jak dojda do polfinalu.
Chyba, ze drabinka im pomoze.

konto usunięte

4

@lucca87 Na razie wygląda to obiecująco, ale trzeba poczekać aż te topowe nacje wpadną na siebie i wtedy przyjdzie weryfikacja. Na pewno zaskoczyli postawą, bo myślałem, że gorzej będą wyglądać. Kapitalne Euro póki co rozgrywa Dumfries. Na plus też de Jong i Wijnaldum.

De Vrija wrzuciłbym do listy z topu. Gość jest bardzo niedoceniany. Sezon temu wybrany najlepszym stoperem w Serie A, w tym sezonie zgarnął mistrza z Interem. Wczoraj razem z de Ligtem bardzo dobry mecz rozegrali, Austriacy tylko z jednym celnym strzałem.

1

@lucca87 @Yosemite Mnie to dziwi umieszczenie De Ligta w grupie z topu , a De Vrija w solidnych . Bo na razie to jest odwrotnie...

1

@PatrykBarca @Yosemite
no rzeczywiście de vrij powinien być w TOP
ogólnie to chciałem powiedzieć że w każdej formacji mają jednak Holendrzy już dobrych albo bardzo dobrych piłkarzy

ta reprezentacja trochę odrodziła się z popiołów jak Włosi, i obie przeszły zmiany pokoleniowe

to że się muszą spotkac z kimś z TOPu to wiadomo ale wg mnie Holendrzy to już jest na pewno TOP 8 w Europie, i wcale chyba nie najsłabsi z tego Topu


Dumfries mnie też zaskoczył

a drabinka może im się ułożyć korzystanie, zobaczymy


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?