- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 595 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 595 Culés
1
W tv pytają się ludzi jaki wynik typują z ESP i ludzie odpowiadają 1:0, 2:0 dla nas. Mówią, że nasi się przełamią i wygrają dla kibiców, że wierzą w husarię xDDDDD To się posiałem... Podtrzymuje 0:4 z ESP i 0:1 że Szwedami.
1
@IronSanHybrid Ty, ty, ty antypolaku jeden!
4
@IronSanHybrid Nie wiem czy to takie śmieszne, bycie kibicem zazwyczaj przyćmiewa obiektywne myślenie, na tym polega magia kibicowania, gorzej jak to się na kupony przerzuca :P No ale i tak 2 0 to w sumie przesada xD
0
@IronSanHybrid Myślę że tak mocno nie przerżniemy, bo w Hiszpanii nie ma kto strzelać bramek
1
@MesQueUnClub96 Mówiłeś już mi, że na luzie Słowaków pykniemy jak pisałem przed meczem, że z nimi przegramy 2:1 xD
1
@Mario96w Od początku nie wierzyłem w jakikolwiek punkt na tym EUro co nie zmienia faktu, że im nie kibicuje.
0
@IronSanHybrid no i? :D równie dobrze teraz twoje 0:4 może się nie sprawdzić
1
@MesQueUnClub96 Zobaczymy ;)
1
@IronSanHybrid wiesz, nie mówię że wygramy :D tylko myślę że jak już to będzie jakieś 1, 2:0
1
@IronSanHybrid No ale ludzie lubią pompować baloniki, sam po części mocno wierzę w remis chociaż i tak czuję że to tylko patriotyzm xD
1
@IronSanHybrid ja tam wierze w ligę mistrzów w nowym sezonie :d
0
@IronSanHybrid tylko 0:4? Ja mam nadzieję ze Hiszpanie wygraja minimum 6:0 żeby ich ośmieszyli tak przed całym światem aż każdemu z tych gwiazdorów będzie wstyd wyjść na ulicę... Kolejny turniej gdzie dają nadzieję że będzie dobrze wszyscy pompują balonik wraz z PZPN jaka to nie jest fantastyczna atmosfera a przychodzi co do czego to znowu kompromitacja... J***c ich cała ta kasa pompowana w kadrę powinna iść na siatkówkę albo szczypiorniaka
0
@Kozinho. No w fazie grupowej już na pewno zagramy, więc już Ci się spełniło ;)