La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 885 Culés

33

La Pulga Atomica zdecydowanie MOTM, ale akurat to nieważne, bowiem w takich meczach liczą się najbardziej bezcenne trzy punkty, w końcu Albicelestes na propsie, przecież ostatnimi czasy to ciągle jechali na remisach Dzięki wszystkim "wiernym" kibicom futbolu za wspólne oglądanie meczu, widzimy się podczas meczu Albicelestes vs Paragwaj, oczywiście że kibiców Urugwaju również serdecznie pozdrawiam :)

2

@Don-Corleone Wzajemnie :)

1

@Don-Corleone De Paul imo.

2

@IbrahimAfellay Czim się Kamracie i walimy śmiało w objęcia Morfeusza, do usłyszenia podczas następnych meczy, a zwłaszcza w wykonaniu Albicelestes oraz Polski :)

2

@Rewolucja123 Eeee tam, D10S cały czas w natarciu, nie wiem dokładnie ile miał udanych dryblingów, ale na pewno sporo, wszystkie najgroźniejsze akcje szły przez Leo, ale okey - De Paul cichym bohaterem owego klasyku Ameryki Południowej, dla mnie liczy się w końcu zwycięstwo Albicelestes, nawet Otamendi może być /zostać MOTM :)

1

@Don-Corleone De Paul fajnie napędzał podaniami ataki Argentyny, do tego dołożył sporo w destrukcji według mnie. Pressing, odbiory etc.

1

@Rewolucja123 Ależ tak, to nie ulega wątpliwości, ale każda groźną akcję zainicjował Leo, ja wiem że niekiedy tak jest, że obrońcy czy pomocnicy są po prostu niedoceniani, ale uważam że dziś D10S również nieźle pressował, miał kilka odbiorów, asystę i genialne rajdy, szkoda tylko że nie kropił we wrota, lecz rozrzucał do boku, De Paul oraz Leo debeściaki, niestety, ale po raz kolejny zawiódł Lautaro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?