La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 823 Culés

#Tiki-taka

Leo Messi po zwycięstwie Argentyny z Urugwajem: Ważne było, żebyśmy dziś wygrali. Da nam to spokój na to, co nas czeka, a będzie trudno.

konto usunięte

0

Niestety , ale po Messim widać już wiek , to już nie ta dynamika i szybkość.

43

@yla a nadal najlepszy :)

10

@yla ogólnie się zgodzę, ale we wczorajszym meczu w ogóle tego nie było widać. Smigal jak za najlepszych lat.

8

@yla Nie szukam z Tobą spiny, żeby nie było, na tym polega demokracja ludowa tudzież szlachecka, że każdy z nas ma prawo do własnego zdania /osądu. Okey, 24 czerwca Leo kończy lub zaczyna 34 lata, oczywiście, że nie śmiga tak, gdy pędził na łeb na szyję z "19" und "30" nr na plecach. W meczu z Recreativo Huelva miał aż 18 udanych dryblingów, a było to wtedy /kiedy miał osiemnaście lat, a w tym sezonie miał dobrych parę rmeczy, w których to spotkaniach przekroczył ponad naście dryblingów, w meczu przeciwko Celcie Leo walnął aż 15 dryblingów, oczywiście że na Whoscored nota marzeń 10,0, a tutaj nota prawna 5,0 i w opisie Jego gry było zaznaczone, że to był słaby występ Leo, a tu teraz wielkie halo i zbiorowa histeria /masturbacja, bo De Jong miał pięć udanych dryblingów w meczu przeciwko kalafiorom z kraju, gdzie na świat przyszedł Adolf Hitler. W nocy po raz enty Leo osamotniony w napadzie, Lautaro znowu delirium tremens, gdy Leo dostał piłkę w tempo, to Jego firmowy znak, czyli że żaden obrońca na świecie nie jest w stanie Go powstrzymać, Leo balans ciałem, po czym jebudu na bramkę, w której stał Muslera, ale niestety Lautaro z dwóch metrów nie trafia na pustaka. Wg mnie D10S nadal ma pierdolnięcie na paru metrach, ale nie ma Go kto odciążyć w napadzie, zresztą pomoc Albicelestes to psychoza /biała gorączka, Leo drałuje przez pół boiska, wokół Niego czterech Pitbulli z repki Urusów i ani jednego gracza Albicelestes, to i tak cud /geniusz Leo, że potrafił z piłką przy nodze biec szybciej od Gimeneza i Godina, po czym Go brutalnie sfaulowali w okolicach szesnastki. Scaloni preferuje styl ultradefensywny, status quo, czyli Albicelestes wychodzi na prowadzenie, po czym bronienie wyniku, aaaa wystarczyło puścić do boju Di Maryśkę i od razu Uszaty zaczął robić wiatrak, czemu nie gra taki crack jak Correa - i don't know??? Trza również wziąć pod uwagę ilość rozegranych meczy w sezonie, klimat i jakże prostacki /chamski styl drużyn z Ameryki Południowej, gdzie w samym tylko meczu Albicelestes vs Kolumbia było aż 45 fauli, a dzisiaj 32 faule, nie da się tam za bardzo zrobić show, bo co rusz, to D10S na glebie. Wg mnie to repka Albicelestes jest przeciętną ekipą, trzon drużyny stanowią piłkarze z Serie A oraz Bundesligi, jeden piłkarz z Premier League, czterech z Primera Division oraz dwóch przedstawicieli z Ligue 1 - szału nie ma. Na razie Leo Simply The Best wraz z Neymarem, ale chyba repka Canarinhos jest poza wszelką konkurencją, poza zasięgiem, ale jadymy na Paragwaj - cześć pieśni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?