La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

28

Semedo XD
Chłop to samo u nas robił, tak to denerwowało zawsze...


konto usunięte

7

@zadafcb wydaje mi się, że to ten skrzydłowy na samym dole powinien go kryć

3

@zadafcb A co ma zrobić w tej sytuacji? Spójrz na środek pola i ich wsparcie obrony. Semedo musiał stać blżej środka przez brak powrotu 2 piłkarzy. Do tego tam gościu wbiegał i zszedł bliżej środka. Oprócz błędów w środku pola, to tam chyba się nie komunikują.


@Abominacja Bo powinien. Tam obrona dzisiaj jest sama przeciw kilku piłarzom Niemców.

0

@zadafcb dziwie się że nie mają lepszego PO niż on

0

@Rewolucja123 powinien, ale Semedo na tym poziomie powinien mieć ogląd sytuacji i widząc że skrzydłowy nie wrócił powinien się tam przesunąć

1

@zadafcb Semedo stał w odpowiednim miejscu. Wina skrzydłowego, że się nie wrócił tam. Każdy zawodnik myśli za siebie i tym się charakteryzuje dobra drużyna. Semedo nie ma myśleć za innych na boisku.

0

@Nieznajomy To wtedy otwiera przestrzeń dla wbiegającego i znowu może na niego spaść wina. Tutaj winny jest środek pola, przez brak wspracia ze środka pola stracili 3 gole.

konto usunięte

0

@zadafcb Szczerze mówiąc nie widzę tam dużej winy Semedo w ustawieniu. Tak działają dobrze działające wahadła, bardzo często powstają takie dziury między bocznym obrońcą i wahadłowym. Podejdźmy do tej akcji inaczej. Co by się stało, gdyby Semedo podszedł bliżej Gosensa i odpuścił Gnabrego? Ja tam widzę hektolitry przestrzeni dla Niemca, który z piłki 6/10 mógłby zrobić akcję bramkową. Dupy dała pomoc i skrzydłowy, który olał obronę.

0

@zadafcb Przecież stał w zwartej linii czyli prawidłowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?