La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

10

Jaki pozer xD Przegapiłem to w trakcie meczu. Wspaniały no look pass patrząc w stronę autu i jeszcze te ręce wyciągnięte, że niby chciał złapać piłkę

4

@PatrychoO W sumie było to efektowne trochę

18

@Encore Bo fajnie to zrobił, mi się podoba

konto usunięte

1

@PatrychoO Neymar zrobi coś takiego: Najlepszy magik od czasów Ronaldinho.
Ronaldo coś takiego zrobi: hehehehe, ale pozer.
Patryczku, skończ z tą frustracją i wrzuć na luz, to tylko piłka nożna

12

@Boogmacher nie. To było sztuczne jak Firmino, kiedy odwraca głowę strzelajac do pustej

3

@Boogmacher mamy prawo tak mówić;) Zapominasz że u Ronniego takie zagranie było by jednym z mniej ciekawych;)

0

@PatrychoO Ronaldinho tak robił bardzo często i jakoś pozerem nie był nazywany. Po co się czepiasz tylko dlatego, że to Ronaldo zrobił? Świetne zagranie. Szkoda, że całkiem porzucił taki styl gry jaki miał w ManU gdzie właśnie cały czas się bawił jak Neymar teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?