- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
0
Jak myślicie kogo na myśli miał Laporta mówiąc o 3-4 transferach? Ja życzyłbym sobie transferu lewego obrońcy. Marzy mi się Gaya, ale dobrą alternatywą byłby Grimaldo. Środek obrony mógłby wzmocnić Kounde. Nie jestem przekonany do Pau Torresa. Należy pamiętać o uzupełnieniu kadry dobrym defensywnym pomocnikiem, który mógłby zastąpić Busiego. Na tej pozycji widziałbym Houssem'a Aouar'a z Olimpique Lyon lub 18-letniego Eduardo Camavinga. Jeśli uda się doprowadzić do wymiany Dembele za Bernardo Silvę również będę wniebowzięty.
3
@Karol1993 Jak tak szalejemy z długiem wynoszącym miliard euro to ja bym u nas widział Mbappe, Van Dijka, Mendy'ego i De Bruyne, a jak, mamy przecież pieniążki, jeśli planujesz takie transfery ;)
0
@Ronnie1992 nie wiem w jakim stopniu śledzisz losy Blaugrany, ale mówi się o odroczeniu wszelkich pożyczek krótkoterminowych zatem dług niespecjalnie wpłynie na nasze poczynania na rynku transferowym. Poza tym 3-4 transfery to nie mój wymysł, a parafraza słów Laporty, będącego dość wiarygodnym źródłem. Odnosząc się do moich propozycji Gaya może odejść za około 20 mln euro. Wymiana Dembele i Bernardo również miałaby odbyć się bez żadnych dopłat z Naszej strony. Należy pamiętać również o możliwym odejściu zawodników takich jak Pjanic, Umtiti, Coutinho, którzy w znacznym stopniu obciążają obecny budżet płacowy. Chyba, że wierzysz, iż uda nam się dokonać kolejnych 3-4 "transferów darmowych" takich jak Depay, Aguero i Garcia.
0
@Karol1993 Oczy przez tę temperaturę sprawiają mi figle, czy rzeczywiście wymieniłeś w kontekście następcy Busquetsa Aouara?
0
@Khajio Może nie byłaby to zmiana 1 do 1, ale znaczące wzmocnienie środka pola. Pamiętajmy, że docelowo pozycję Busquetsa zajmować miał De Jong. W takim wypadku Aouar mógłby grać bliżej bramki rywali. Mimo to są to jedynie spekulacje i próba odgadnięcia kogo na myśli miał Laporta mówiąc o 3-4 wzmocnieniach.